Європейських фермерів змусять брати участь у екологічних програмах

Європейських фермерів змусять брати участь у екологічних програмах

ЄС і Європарламент досягли угоди про аграрну реформу

Європейських фермерів змусять брати участь у екологічних програмах
фото DR

Країни Євросоюзу і Європарламент дійшли згоди про положення аграрної реформи ЄС, відповідно до якої з 2021 по 2027 роки на сільськогосподарські потреби повинні бути виділені близько 387 млрд євро. Це підтвердив у п'ятницю, 25 червня, Норберт Лінс, голова сільськогосподарського комітету ЄП, пише Deutsche Welle.

Реформа, зокрема, передбачає активні інвестиції в захист навколишнього середовища і боротьбу зі змінами клімату. На наступному етапі держави Євросоюзу повинні представити Єврокомісії свої національні плани в даній галузі.

На зустрічі в Люксембурзі в жовтні 2020-го країни ЄС, зокрема, домовилися дотримуватися більш високих екологічних стандартів.

Крім того, дрібні сільгоспвиробники будуть підлягати лише спрощеному контролю, «який дозволить знизити адміністративне навантаження і в той же час забезпечить їх внесок в досягнення екологічних і кліматичних цілей».

Нарешті, кожна з країн ЄС повинна буде привʼязати 25% прямих сільськогосподарських виплат до участі фермерів в екологічних програмах. Аграрні витрати є однією з найбільших статей бюджету ЄС.

У 2020 році фермери ФРН неодноразово виходили на акції протесту. Це пов'язано, зокрема, з тим, що багато німецьких агропідприємств, які виробляють екологічно чисту продукцію, змушені знову переходити на звичайні стандарти, тому що не отримують допомоги від держави.

Крім того, учасники мітингу виступали проти посилення політики в сфері захисту клімату і тварин і вимагали широкого громадського обговорення сільськогосподарського пакета федерального уряду. Критика стосувалася, зокрема, запланованого владою обмеження на використання пестицидів.

Нагадаємо, британським фермерам запропонуютьпо $140 000 за вихід на пенсію.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті