General Motors інвестує у виробництво літію для електрокарів

General Motors інвестує у виробництво літію для електрокарів

До середини 2024 року проект Hell's Kitchen може виробляти 60 000 тонн літію

General Motors інвестує у виробництво літію для електрокарів
фото DR

General Motors оголосила в п'ятницю, що інвестує в літієвий проект в США, який може стати найбільшим в країні до 2024 року, що зробить автовиробника одним з перших, хто отримає власне джерело літію – вирішального металу для електрифікації легкових і вантажних автомобілів, повідомляє Investing.com з посиланням на Reuters.

Оголошення було зроблено через два тижні після того, як GM збільшила свій бюджет на електричні та автономні транспортні засоби на 75% до $35 млрд.

Угода укладена в той час, коли автовиробники в усьому світі борються за доступ до літію й інших металів, критично важливих при випуску електромобілів.

GM заявила про «багатомільйонні інвестиції» та участь у проекті Hell's Kitchen компанії Controlled Thermal Resources (CTR) з виробництва літію. Компанія також веде переговори про постачання з іншими американськими літієвими компаніями.

За словами галузевого консультанта Benchmark Mineral Intelligence, цей крок може спонукати інших автовиробників наслідувати їхній приклад з аналогічними партнерськими відносинами, тим більше що очікується, що попит на метал перевищить пропозицію на 20% протягом чотирьох років.

За словами Рода Колвелла, виконавчого директора CTR, до середини 2024 року проект Hell's Kitchen може виробляти 60 000 тонн літію – цього достатньо для виробництва приблизно 6 млн електрокарів.

Нагадаємо, General Motors збільшить інвестиції в електричні й автономні автомобілі до $35 млрд. Компанія бачить себе в перспективі найбільшим виробником електротранспорту в Північній Америці.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло