Скандал з новою Tesla Model S Plaid: машина загорілася з водієм всередині

Скандал з новою Tesla Model S Plaid: машина загорілася з водієм всередині

Ілон Маск назвав надмірну увагу до цього випадку подвійними стандартами

Скандал з новою Tesla Model S Plaid: машина загорілася з водієм всередині
@meiselasb

Електромобіль нової моделі Tesla Model S Plaid загорівся в Пенсільванії. На деякий час водій виявився замкнений всередині палаючого авто, повідомляє The Verge з посиланням на місцеве пожежне управління. Водій не постраждав.

Ілон Маск представив «найшвидший» автомобіль від Tesla в червні 2021 року. Поставки Model S Plaid почалися в цьому ж місяці за ціною від $130 000.

Адвокат власника машини стверджує, що це була одна з перших 250 моделей, відправлених клієнтам. За його словами, автомобіль загорівся сам.

Ми представляємо клієнта, який купив нову Tesla Model S Plaid, вона була відвантажена в числі перших 250-ти штук. У вівторок автомобіль мимовільно загорівся. Наш клієнт опинився в пастці і міг померти. Ми намагалися зв'язатися з Tesla, але поки що нас ігнорують.

«Попереднє розслідування триває, ми закликаємо Tesla відкликати автомобілі, поки не буде закінчено повне розслідування», – повідомив інший адвокат власника.

Як пише vc.ru, у 2019 році Ілон Маск коментував в Twitter випадки самозаймання електромобілів:

«Більше мільйона двигунів внутрішнього згоряння (це прямо в назві!) у автомобілях загоряється щорічно, тисячі смертей, але одна пожежа в автомобілі Tesla без травм отримує найгучніші заголовки. Чому подвійні стандарти? Ось це справжній питання».

«У Tesla, як і у більшості електромобілів, ймовірність загоряння на 500% менша, ніж у автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння, в яких величезна кількість легкозаймистого палива. Чому про це ніколи не згадується?» – додав він пізніше.

Tesla щорічно публікує статистику загорянь і стверджує, що її електромобілі – найбезпечніші у світі.

Компанія кілька разів модернізувала Model S, щоб знизити ризик виникнення пожежі. У 2013 році після розслідування кількох пожеж Tesla випустила оновлення ПЗ і додала додатковий захист батарей.

У 2016 році компанія випустила оновлення ПЗ для «додаткової безпеки під час зарядки» після того, як Model S загорілася в Норвегії.

Нагадаємо, Маск повідомив, чому Tesla на автопілоті потрапила в аварію, в якій загинули двоє людей.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло