Циркулярна економіка: Timberland запускає програму повернення для переробки використаної продукції

Циркулярна економіка: Timberland запускає програму повернення для переробки використаної продукції

Наразі програма працюватиме тільки в США

Этот материал также доступен на русском языке
Циркулярна економіка: Timberland запускає програму повернення для переробки використаної продукції
Фото: greenqueen.com.hk

Timberland запустив глобальну програму повернення продукції. У співпраці з інноваційною компанією ReCircled програма надає необхідну інфраструктуру для управління циклом кругового проєктування і розробки Timberland. Про це йдеться на сайті Green Queen.

Через програму, яка стартує в серпні в США, споживачі можуть повернути взуття, одяг або аксесуари бренду в будь-яку з торгових точок. А згодом – зробити доставку з дому. Зібрані продукти будуть або відремонтовані, або оновлені для продажу на платформі повторної торгівлі, спеціально розробленої для цієї ініціативи. Продукти можуть бути перероблені в нові або просто здані на переробку.

Президент глобального бренду Timberland Сьюзі Малдер заявила, що програма повернення є значним кроком для досягнення мети 100%  циркуляції. «У той же час ми звертаємося до постійно зростаючого споживчого попиту на відповідальний дизайн і прогресивні варіанти роздрібної торгівлі, – сказала вона. – Timberland завжди засновує підхід до своєї продукції на довговічності виробів. Тепер ці продукти отримають друге життя».

Крім програми, компанія представила короткий огляд свого Timberloop Trekker. Завдяки круглій формі кросівки мають унікальну конструкцію підошви – підошви можна зняти на підприємстві ReCircled. Це дозволяє утилізувати кожну частину взуття за своєю технологією. Випуск кросівок планується здійснити весною 2022 року.

Компанія Timberland поставила перед собою мету до 2030 року зробити свою продукцію чистою. Вона планує досягти цього за рахунок підтримки регенеративного сільського господарства і кругових бізнес-моделей. Компанія співпрацює з ReCircled, яка розробила замкнутий цикл для всього процесу виробництва.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті