Джефф Безос покинув пост гендиректора Amazon

Джефф Безос покинув пост гендиректора Amazon

Незважаючи на це, у нього залишаться досить великі повноваження

Джефф Безос покинув пост гендиректора Amazon
фото Getty Images

У понеділок, 5 липня, засновник інтернет-рітейлера Amazon Джефф Безос офіційно покинув пост генерального директора компанії, як і було заплановано раніше, пише Коммерсантз посиланням на заяву Безоса.

Саме 5 липня було не випадково обрано в якості дня, коли Безос вирішив піти з поста керівника компанії: цього дня виповнилося 27 років з дня заснування корпорації.

«Ми вибрали цю дату, тому що вона дорога мені – це день, в який в 1994 році, рівно 27 років тому, Amazon була заснована», – йдеться в заяві Безоса, який тепер обіймає посаду виконавчого голови ради директорів Amazon.

Новим гендиректором і президентом компанії став Енді Джассім, який працює в Amazon з 1997 року і до цього призначення очолював підрозділ Amazon Web Services.

Американські спостерігачі відзначають, що хоча Безос відійде від оперативного керівництва компанією, у нього залишаться досить великі повноваження, які дозволять йому зосередитися на стратегічному розвитку компанії і перспективних продуктах.

Нагадаємо,  Безос повідомив, що 20 липня полетить у космос разом зі своїм братом. Це буде перший пілотований політ космічного корабля New Shepard. З собою він запросив у політ 82-річну льотчицю.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті