«Укрзалізниця» провела перші аукціони з оренди комерційних площ вокзалів

«Укрзалізниця» провела перші аукціони з оренди комерційних площ вокзалів

Загальна стартова орендна плата за результатами проведених аукціонів зросла на 47%

«Укрзалізниця» провела перші аукціони з оренди комерційних площ вокзалів
Фото: УНІАН

АТ «Укрзалізниця» («УЗ») 2 липня успішно провело в електронній системі «Prozorro.Продажі» низку перших аукціонів з оренди комерційних площ вокзалів. Про це повідомив в.о. голови правління «УЗ» Іван Юрик, передає пресслужба компанії.

Під час торгів розіграли перші 18 об’єктів зі стартовою місячною орендною платою 73 400 грн. У результаті за деякими аукціонами початкова вартість збільшилась у декілька разів і загалом склала 108 200 грн. Тож загальна стартова орендна плата зросла на 47%.

Бізнесу запропонували для оренди комерційні площі вокзалів станцій Дніпро-Головний, Запоріжжя-1 та Хмельницький. В «УЗ» зазначають, що після укладення договорів із переможцями торгів на цих вокзалах будуть розміщені, зокрема, банкомат, платіжний термінал, вендинговий автомат, кавомат, а також об’єкти торгівлі продовольчими товарами (з правом та без права продажу підакцизної групи товарів).

Раніше в «Укрзалізниці» повідомили, що впродовж літа компанія через систему «Prozorro.Продажі» планує передати в оренду понад 41 500 кв. м площ 24 вокзалів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті