«Укрзалізниця» розпочинає передачу в оренду комерційних площ 24 вокзалів

«Укрзалізниця» розпочинає передачу в оренду комерційних площ 24 вокзалів

Компанія планує щороку отримувати понад 100 млн грн доходів від оренди

«Укрзалізниця» розпочинає передачу в оренду комерційних площ 24 вокзалів
фото: Ратинський В'ячеслав/УНІАН

«Укрзалізниця» розпочинає передачу в довгострокову оренду торговельних площ залізничних вокзалів. Упродовж літа компанія через систему «Prozorro.Продажі» планує передати в оренду понад 41 500 кв. м площ 24 вокзалів. Про це повідомляється на сайті компанії.

За словами в.о. голови правління «Укрзалізниці» Івана Юрика, від передачі в оренду зазначених площ «Укрзалізниця» планує отримувати на місяць щонайменше 8,4 млн грн, а на рік – понад 100 млн грн.

«Більшість цих площ нам вже роками не приносили прибутків. Дотепер максимальний обсяг орендних площ по всіх вокзалах сукупно складав трохи більш як 9,5 тис. кв. м. Ми змінюємо цю ситуацію, адже відведені для торгівлі зони мають приносити доходи компанії, а не збитки на їх утримання. Проте в довгостроковій перспективі – підготувати 11 вокзалів до концесії», – заявив Юрик.

Компанія провела повну інвентаризацію та заміри всіх площ комерційних приміщень вокзалів.
«Багато площ вокзалів простоювали й не використовувалися залізничниками та клієнтами. Ми проаналізували кожен куточок вокзалу та привели до ладу всі приміщення, які можуть бути віддані та цікаві орендарям», – зазначив директор філії «Вокзальна компанія» Володимир Коваль.

Так, загалом до кінця літа «Укрзалізниця» планує передати в оренду комерційні площі наступних вокзалів: Козятин, Запоріжжя-1, Дніпро-Головний, Хмельницький, Суми, Біла Церква, Полтава, Тернопіль, Рівне, Фастів, Вінниця, ім.Тараса Шевченка, Чоп, Ужгород, Чернівці, Коломия, Івано-Франківськ, Одеса-Головна, Миколаїв, Львів, Жмеринка, Херсон, Київ-Пасажирський та Харків.

«Передача в оренду комерційних об’єктів вокзалів на строк від 3 років дозволить залучити надійних орендарів. Працюючи за довгостроковими договорами, вони будуть зацікавлені інвестувати в ці об’єкти оренди, тож пасажири зможуть отримати на вокзалах максимально якісні послуги», – резюмував Юрик.

Нагадаємо: «Укрзалізниця» передасть голландському зоопарку двох ведмедів. Тварини знаходилися на балансі «Запорізької дитячої залізниці». 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті