Південна Корея розглядає можливість відновлення обмежень в зв'язку з ростом числа випадків COVID-19

Південна Корея розглядає можливість відновлення обмежень в зв'язку з ростом числа випадків COVID-19

Дельта-варіант коронавірусу швидко поширюється серед невакцинованої молоді

Південна Корея розглядає можливість відновлення обмежень в зв'язку з ростом числа випадків COVID-19
фото www.flickr.com/photos/148758964@N06/49642663832

Південна Корея повідомила про свою другу за величиною кількість нових випадків COVID-19 в середу. Як повідомляє Reuters, це сталось всього через кілька днів після того, як в країні почалось поступове ослаблення обмежень соціального дистанціювання, чому сприяло прискорене впровадження вакцини.

Оскільки більшість з 1212 нових випадків COVID-19 припадає на густонаселений Сеул, офіційні особи продовжили обмеження на пересування в столиці і прилеглих регіонах як мінімум ще на тиждень і розглядають можливість підвищення обмежень до найвищого рівня.

Прем'єр-міністр країни Кім Бу Кюм сказав, що четверта хвиля вірусу в країні, викликана дуже заразним дельта-варіантом, вперше виявленим в Індії, швидко поширюється, особливо серед нещеплених людей у віці від 20 до 30 років.

Він закликав людей з цієї демографічної групи пройти превентивне тестування, «щоб захистити не тільки себе, але і всіх у свою родину, друзів, школи і країну».

«Якщо ситуація вийде з-під контролю після спостереження протягом двох-трьох днів, це може не залишити нам іншого вибору, крім як ввести найсуворіший з усіх рівнів соціального дистанціювання», – наголосив Кім.

Президент Мун Чже Ін наказав мобілізувати збройні сили для допомоги в ширшому відстеженні контактів і закликав владу встановити додаткові центри тестування в густонаселених районах.

Наразі щоденна захворюваність є найгіршою з 25 грудня, коли Південна Корея переживала третю хвилю пандемії.

Між тим, в останні тижні офіційні особи країни рухалися до повного відкриття країни.

«У той час, як рівень інфікування знизився серед людей у віці старше 60 років в результаті вакцинації, передача триває в нещепленій групі», – сказав Кім Тарк, доцент кафедри інфекційних захворювань в лікарні Пучхон при університеті Сунчунхян.

Всього 10% населення країни з 52 млн осіб були повністю вакциновані, в той час, як 30% отримали хоча б одне щеплення, більшість з них старше 60 років.

Корейська медична асоціація закликала уряд утримуватися від будь-яких поспішних рішень щодо пом'якшення політики соціального дистанціювання.

Нагадаємо: в Ізраїлі зафіксовано різке падіння ефективності вакцини компаній Pfizer-BioNTech в запобіганні коронавірусної інфекції через поширення дельта-варіанту COVID-19 і ослаблення протиепідемічних обмежень.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті