Користувачі Twitter закликали бойкотувати пиво Heineken через рекламу вакцинації

Користувачі Twitter закликали бойкотувати пиво Heineken через рекламу вакцинації

Деякі користувачі викладають ролики, в яких вони виливають пиво в унітаз

Користувачі Twitter закликали бойкотувати пиво Heineken через рекламу вакцинації
фото DR

У топ-5 трендів британського Twitter в п'ятницю потрапив хештег #BoycottHeineken, за допомогою якого користувачі закликають бойкотувати продукцію Heineken. Таку реакцію викликала нова реклама, яку другий за величиною виробник пива розмістив у соцмережах, пише Forbes з посиланням на Bloomberg.

У ролику літні люди танцюють у нічному клубі і потім купаються в морі. Хвилинне відео завершується написом «Ніч належить вакцинованим. Час приєднатися до них». Реклама «присвячена підтримці індустрії гостинності та безпечному поверненню в бари і ресторани, щоб ми всі знову могли бути разом», пояснив представник Heineken.

Як зазначає Bloomberg, деякі користувачі інтернету сприйняли рекламу як пропаганду вакцинації. Найактивніші з них стали викладати відео, в яких вони на знак протесту виливають пиво Heineken в раковину.

Heineken не вперше стикається з труднощами через рекламу: в 2018 році виробникові довелося відкликати рекламу через звинувачення в расизмі. У ролику зі слоганом «Іноді світліше краще» (Sometimes lighter is better) пляшка пива проїжджала по барній стійці повз кількох темношкірих людей до білої дівчини.

Раніше інші великі компанії також виступили в підтримку вакцинації від коронавірусу. Виробник пива Budweiser вперше за 40 років вирішив відмовитися від реклами на Суперкубку в лютому і направити зекономлені гроші на підтримку кампанії з вакцинації, пише Bloomberg.

Глава Unilever Алан Джоуп розповідав, що кожного тижня пише листи для 150 000 співробітників компанії, закликаючи їх робити щеплення. Він також залучив до популяризації вакцинації штатного лікаря компанії.

Нагадаємо, Facebook заборонить рекламу з критикою вакцинації.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті