Вперше в Україні BISbank і Visa запустили платіжний сервіс Visa B2B Connect
Pekлama

Вперше в Україні BISbank і Visa запустили платіжний сервіс Visa B2B Connect

Сервіс дозволяє бізнес-клієнтам BISbank здійснювати транскордонні платежі між підприємствами швидко, безпечно, з меншими операційними витратами та відстежувати статус платежів

Этот материал также доступен на русском языке
Вперше в Україні BISbank і Visa запустили платіжний сервіс Visa B2B Connect

Вперше в Україні BISbank (Банк Інвестицій та Заощаджень) і Visa, світовий лідер в області цифрових платіжних технологій, запустили платіжний сервіс Visa B2B Connect.

«Ми раді представити сервіс Visa B2B Connect в Україні, пропонуючи підприємствам малого і середнього бізнесу та корпоративним клієнтам швидкі та безпечні міжнародні транзакції. Впевнені, за допомогою цього інноваційного платіжного рішення наш Банк сприятиме посиленню місцевого бізнесу та цифрової трансформації нашої країни. Разом з Visa ми прагнемо сприяти постійному впровадженню інновацій і відповідати високим стандартам глобальної платіжної екосистеми, яка стає все більш відкритою, прозорою та взаємозв'язаною», – прокоментував Віталій Зінніков, Голова Правління Банку Інвестицій та Заощаджень.

Сервіс дозволяє бізнес-клієнтам BISbank здійснювати транскордонні платежі між підприємствами швидко, безпечно, з меншими операційними витратами та відстежувати статус платежів. Платформа значно спрощує проведення глобальних корпоративних платежів, здійснюючи транзакції між банком-відправника безпосередньо в банк-одержувача, долаючи дорогі процеси.

«Visa B2B Connect – це швидка, безпечна і ефективна платформа, яка була спеціально розроблена для усунення обмежень у сфері транскордонних корпоративних платежів», – коментує Ракеш Кханна, віцепрезидент з бізнес-рішень у регіоні CEMEA, Visa. – «Ми раді запуску Visa B2B Connect в Україні. Дане рішення дозволить масштабувати цифрові інновації та підвищити ефективність фінансових установ, які працюють в країні, а також їх корпоративних клієнтів».

Ключовими особливостями платформи є – покращена безпека та захист від шахрайства. Завдяки функції цифрової ідентифікації, Visa B2B Connect токенізує бізнес-інформацію – банківські реквізити і номери рахунків, компанія отримує унікальний ідентифікатор, що знижує ймовірність шахрайства. Visa B2B Connect допомагає подолати обмеження замкнутих систем, тому що сумісна з іншими існуючими платіжними системами та сервісами.

«Visa B2B Connect дозволяє знизити загальні витрати на проведення міжнародних транзакцій, а наші банки-партнери та їх корпоративні клієнти отримують додаткову вигоду і ефективність», – підкреслила Світлана Чирва, віцепрезидент, регіональний менеджер Visa в Україні, Молдові та Білорусі. – «Разом з нашим партнером Bisbank ми раді зробити цю платформу доступною в Україні. Visa продовжує впроваджувати інноваційні рішення, допомагаючи місцевій економіці і бізнесу стати більш ефективними і стійкими».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло