На засіданні Бориспільської міськради відбулась бійка через сміттєзвалище

На засіданні Бориспільської міськради відбулась бійка через сміттєзвалище

Активісти ГО «Національний Корпус» стверджують, що відповідальність за існування сміттєзвалища має нести міська і районна влада

На засіданні Бориспільської міськради відбулась бійка через сміттєзвалище
фото: ecoleague.net

Активісти 13 липня прийшли на засідання міськради й почали вимагали зустрічі з мером Борисполя з приводу припинення роботи стихійного сміттєзвалища. Почалася словесна перепалка, яка переросла у бійку. Про це повідомляє «ТСН».

Згідно з повідомленням, активісти ГО «Національний Корпус» стверджують, що відповідальність за існування сміттєзвалища має нести міська і районна влада.

Раніше члени ГО вимагали в офіційного Борисполя припинити діяльність незаконного полігону, огородити територію та встановити шлагбаум, припинити рух сміттєвозів, які їдуть навіть з інших областей.

Всеукраїнська екологічна ліга раніше повідомляла, що на територію полігону кожні п’ять хвилин прибувають повні сміттєвози. Між тим, На сміттєзвалищі відсутні огорожі вздовж периметра території; система збору зливових, талих вод та метод їх відводу через очисні споруди; система збирання фільтрату; заходи з ущільнення відходів та укриття ущільнених відходів мінеральним грунтом та система очищення коліс автомобілей при виїзді зі сміттєзвалища.

Робота полігону відбувається шляхом безпосереднього відвантаження побутового та промислового сміття на поверхню, здійснюється тільки їх пересипання піском, який незаконно видобувають на території.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло