Broadcom готується до покупки SAS, вартість угоди може скласти до $20 млрд

Broadcom готується до покупки SAS, вартість угоди може скласти до $20 млрд

Купівля SAS стане одним з найбільших придбань Broadcom

Broadcom готується до покупки SAS, вартість угоди може скласти до $20 млрд
фото DR

Напівпровідниковий гігант Broadcom, який в останні роки все більше уваги приділяє софтверному бізнесу, має намір придбати розробника інструментів бізнес-аналітики SAS Institute. Про це пише DailyCommз посиланням на The Wall Street Journal.

За їх словами, в даний час компанії ведуть переговори, а про угоду вони можуть оголосити в найближчі тижні. Придбання SAS Institute може обійтися Broadcom приблизно в $15-20 млрд.

Про те, що Broadcom може поглинути SAS, також повідомило інформаційне агентство Bloomberg з посиланням на своє джерело, яке підтверджує можливу вартість угоди в $15-20 млрд.

Чисельність персоналу SAS перевищує 12 500 осіб. Керівниками компанії залишаються її засновники Джеймс Гуднайт і Джон Саллі, які володіють 66% і 33% акцій відповідно.

SAS починала з розробки ПЗ для аналізу даних і виросла в великого виробника, в портфель якого входять популярні продукти для штучного інтелекту, аналітики та управління даними.

Купівля SAS стане одним з кількох великих придбань Broadcom, який в останні роки став постачальником ІТ-обладнання та програмних інфраструктурних технологій. Раніше корпорація придбала постачальника інфраструктурного софта CA Technologies за $18,9 млрд, розробника програмного забезпечення для кібербезпеки Symantec Enterprise за $10,7 млрд, а в 2017 році – виробника мережевих систем Brocade Communications Systems за $5,5 млрд.

Капіталізація Broadcom за останній рік збільшилася на 50% і становить майже $200 млрд. Що стосується SAS, то компанія, будучи непублічною, рідко розкриває свої фінансові показники. У 2020 році виручка SAS склала $3 млрд.

Нагадаємо, влада США знайшла компроміс із Broadcom, яку звинувачують в антиконкурентній поведінці.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло