Мінцифри отримало 1 300 попередніх заявок на статус е-резидента

Мінцифри отримало 1 300 попередніх заявок на статус е-резидента

Проєкт щороку привноситиме в держбюджет $1,5 млн

Мінцифри отримало 1 300 попередніх заявок на статус е-резидента
Фото: pexels.com

Міністерство цифрової трансформації України отримало 1 300 попередніх заявок на статус е-резидента із різних країн. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у своєму телеграм-каналі.

«Два тижні тому ми запустили лендінг проєкту на міжнародну аудиторію. І вже отримали 1300 попередніх заявок на статус е-резидента з різних країн», – написав він.

За словами Федорова, першою країною і найуспішнішим прикладом запуску е-резидентства стала Естонія, яка за шість років отримала понад 80 000 е-резидентів та залучила 54 млн євро до держбюджету. Як стверджує міністр, в Україні такий проєкт щороку привноситиме в держбюджет $1,5 млн.

«Надихаючись досвідом іноземних партнерів, ми створюємо новий продукт, завдяки якому в України є потенціал стати найбільшим IT-хабом у Східній та Центральній Європі. Вже до кінця 2022 року очікуємо 3 000 е-резидентів в Україні», – зазначив він.

Федоров додав, що законопроєкт №5270 про е-резидентів Верховна Рада вже ухвалила в першому читанні.

«Статус е-резидента дозволить іноземним айтішникам відкривати бізнес в Україні та платити податки онлайн. Без фізичної присутності в нашій країні. Для України це додатковий інструмент для розвитку бізнесу і поліпшення впізнаваності як світового IT-бренду», – зауважив міністр.

Раніше Верховна Рада ухвалила законопроєкт про «податок на Google». Тепер компанії-нерезиденти, що надають цифрові послуги українцям, повинні будуть сплачувати ПДВ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло