ММІ Engineering спростовує інформацію про крадіжки електроенергії у «Вінницяобленерго»

ММІ Engineering спростовує інформацію про крадіжки електроенергії у «Вінницяобленерго»

Компанія на тлі викриття найбільшої криптоферми в Україні втратила майно на 30 млн грн і вимушено призупинила свою діяльність

Этот материал также доступен на русском языке
ММІ Engineering спростовує інформацію про крадіжки електроенергії у «Вінницяобленерго»
Фото: ММІ Engineering

Компанія з іноземними інвестиціями ММІ Engineering, на тлі викриття найбільшої криптоферми в Україні, втратила майно на суму 30 млн грн і вимушено призупинила свою діяльність. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Зазначається, що протягом 7 та 8 липня 2021 Національна поліція та Служба безпеки України (СБУ) провели обшук у приміщенні, орендованому ММІ Engineering, посилаючись на ухвалу слідчого судді Печерського районного суду Києва. За словами компанії, ухвала стосувалася діяльності іншої комерційної структури. Під час обшуку правоохоронці вилучили майно, яке використовувалося виключно для ведення господарської діяльності. Це паралізувало роботу компанії.

«ММІ Engineering має всі необхідні договори з енергетичними компаніями АТ «Вінницяобленерго» та ТОВ «Енера Вінниця» щодо постачання електроенергії, справно сплачує рахунки за спожиті послуги електропостачання за комерційним тарифом згідно з показниками лічильника. Тобто, ми можемо із впевненістю спростувати інформацію щодо багатомільйонних крадіжок електроенергії і про це неодноразово повідомляли правоохоронцям», – наголошують у підприємстві.

У компанії додали, що такі дії правоохоронних органів та заяви у ЗМІ створили напруження між нею та її іноземними інвесторами, які тепер ставлять питання про доцільність подальшого фінансування.

9 липня адвокати ММІ Engineering звернулися до Головного слідчого управління Нацполіції з клопотанням про повернення вилученого майна. Однак реакції не отримали. На підприємстві кажуть, що тепер змушені звертатися до Печерського районного суду та Офісу Генерального прокурора зі скаргами на незаконні дії щодо вилучення та неповернення майна.

«ММІ Engineering розраховує на чесний розгляд наших звернень до судових та правоохоронних органів про повернення належного нам майна. Нас турбує питання дотримання правоохоронцями належних умов зберігання вилученого майна. Також ми очікуємо, що в подальшому всі сторони не сприятимуть поширенню дезінформації, утримуючись від заяв, які не підкріплені жодними фактами. Ми “за” конструктивний діалог в цивілізованій юридичній площині, однак досі не отримали інформацію стосовно підстав неповернення майна, при тому, що сплинули процесуальні строки його утримання», – йдеться у повідомленні компанії.

Нагадаємо: 8 липня СБУ повідомила про викриття осіб, які майнили криптовалюту в одному із колишніх приміщень АТ «Вінницяобленерго». Проте у компанії стверджують, що крадіжок електроенергії з мереж не зафіксували.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло