НКЦПФР допустила до обігу ще вісім випусків євробондів

НКЦПФР допустила до обігу ще вісім випусків євробондів

Тепер можна купити євробонди Kernel Group, «Метінвест Холдинг», «Нафтогазу» і «МХП»

НКЦПФР допустила до обігу ще вісім випусків євробондів
Фото: pixabay.com

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) допустила до обігу в Україні ще вісім випусків єврооблігацій українських компаній, випущених через іноземних емітентів. Про це йдеться у пресрелізі регулятора.

За даними НКЦПФР, відповідне рішення схвалене на основі поданої заявки від фінансової групи Investment Capital Ukraine (ICU).

Відтепер на внутрішньому ринку капіталу доступні такі цінні папери:

  • доларові євробонди Kernel Group (два випуски з погашенням у жовтні 2024 року та купоном 6,5% і з погашенням у жовтні 2027-го та купоном 6,75%)
  • євробонди групи «Метінвест Холдинг» (три доларові випуски – квітень 2026 року та купон 8,5%; жовтень-2027 та 7,65%; жовтень-2029 та 7,75%) і один випуск у євро (червень-2025, купон 5,625%)
  • євробонди групи компаній «МХП» (один випуск у доларах із погашенням у вересні 2029 року і купоном 6,25%)
  • євробонди групи «Нафтогаз» (один випуск у доларах із погашенням в листопаді 2026 року і купоном 7,625%).

«Забезпечити широке коло доступних інструментів на нашому ринку – одне з ключових завдань Комісії. Ми хочемо бачити багато якісних емітентів саме на українському фондовому ринку, включаючи боргові папери, деривативи, IPO», – зазначив голова НКЦПФР Руслан Магомедов.

Раніше повідомлялося, що Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку України (НКЦПФР) з ініціативи інвестиційної групи ICU допустила до обігу в Україні єврооблігації п'яти українських компаній, випущені через іноземних емітентів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло