Британський перевізник Maritime обладнає свої вантажівки камерами, які спостерігають за водієм

Британський перевізник Maritime обладнає свої вантажівки камерами, які спостерігають за водієм

Камери будуть розпізнавати ознаки втоми або неуважності і видавати гучне сповіщення

Британський перевізник Maritime обладнає свої вантажівки камерами, які спостерігають за водієм
фото DR

Британська компанія Maritime Transport встановить на всі свої вантажівки камери, які будуть спостерігати за водіями під час рейсу. Систему встановили вже на 1000 автомобілів перевізника. Про це пише Логіст.Today з посиланням на повідомлення прес-служби компанії CameraMatics.

Провідний британський транспортний і логістичний оператор, компанія Maritime Transport, уклала контракт зі стартапом CameraMatics, який обладнає весь автопарк перевізника із 15 000 вантажівок інтелектуальними камерами.

Повідомляється, що система CameraMatics одночасно використовує інтелектуальні датчики і кілька камер з оглядом 360˚, які встановлені навколо автомобіля і всередині кабіни. Завдяки цим камерам водій зможе легко спостерігати за сліпою зоною, а також бачити все оточення вантажівки. Перевізник, у свою чергу, отримає можливість спостерігати за самим водієм завдяки пристрою, розміщеному на приладовій панелі.

CameraMatics також розпізнає обличчя, виявляючи ознаки втоми або неуважності. Якщо водій позіхає, система автоматично це розпізнає і видає «раннє попередження». Часто водій починає позіхати, навіть не підозрюючи про настання втоми, пояснює виробник технології. Крім цього, пристрій фіксується на райдужці ока. Якщо очі водія закриваються або голова опускається, система втрачає фіксацію і видає гучне словесне оповіщення.

Ще одним плюсом системи CameraMatics є те, що зображення з усіх камер передаються в мережу автоматично. Завдяки цьому компанія-перевізник отримає віддалений доступ до відео без необхідності завантажувати його вручну з транспортних засобів. На практиці це означає, що спостереження за водіями, а також перегляд записів про будь-які небезпечні ситуації надзвичайно спроститься.

«Тільки в Фелікстоу у нас 220 автомобілів, і пошук відзнятого матеріалу раніше займав багато часу. Миттєвий віддалений доступ до створених матеріалів став для нас величезною перевагою. У разі інциденту або аварії ми відразу знаємо, що сталося, і можемо вжити відповідних заходів. Відеозаписи також виявляються надзвичайно корисними для наших адміністраторів, які використовують їх при навчанні», – прокоментував Пол Хейхе, директор автопарку компанії Maritime Transport.

Як повідомлялося, в Британії гостро не вистачає далекобійників для перевезення вантажів, пропонують задіяти армію.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті