Кабмін невдовзі посилить карантинні обмеження в Україні – Данілов

Кабмін невдовзі посилить карантинні обмеження в Україні – Данілов

Україна також посилить обмеження для п'яти країн, де фіксують штам «Дельта»

Кабмін невдовзі посилить карантинні обмеження в Україні – Данілов
Фото: УНІАН

Кабінет міністрів невдовзі посилить карантинні обмеження в Україні через нові штами COVID-19 «Дельта» та «Лямбда». Про це повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олексій Данілов на брифінгу за результатами засідання ради.

«Найближчим часом Кабінет міністрів вживе додаткових заходів реагування на цю загрозу тому, що це дуже небезпечно. Як вам усім відомо, на жаль, це стосується вже не тільки дорослого населення, це стосується дітей», – сказав він.

За словами Данілова, за попередніми даними, в Україні вже 33% населення мають антитіла до коронавірусу. Він також додав, що приблизно 38-40% жителів країни отримали імунітет завдяки вакцинації.

Данілов також зазначив, що Україна посилить обмеження для країн, де фіксують штам «Дельта».

«Будемо ставити більш жорсткі обмеження щодо цих країн. Це Індія, Росія, Білорусь і ще дві країни Євросоюзу. Ми будемо ставити вимоги, щоб зменшити кількість людей, які будуть перетинати звідти кордон. Більш того, ми не виключаємо, що Кабінет Міністрів прийме заходи стосовно цих країн», – сказав секретар РНБО.

Нагадаємо: ЄС включив Україну до «зеленого списку» країн і рекомендує скасувати обмеження на подорожі українців. Рекомендація Євроради не є юридично обов'язковим документом, тож останнє слово за державами-членами ЄС.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті