Мінекономіки оцінило зростання ВВП України в другому кварталі у 6%

Мінекономіки оцінило зростання ВВП України в другому кварталі у 6%

Зростання ВВП за п'ять місяців 2021 року оцінили на рівні 0,7%

Мінекономіки оцінило зростання ВВП України в другому кварталі у 6%
Фото: pixabay.com

Міністерство економіки (Мінекономіки) оцінило зростання ВВП за п'ять місяців 2021 року на рівні 0,7%, за два квартали – у 6%. Про це йдеться на сайті Мінекономіки.

Зазначається, що падіння ВВП за I квартал 2021 року склало 2,2% у порівнянні з відповідним кварталом 2020 року.

«Динаміка ВВП I кварталу 2021 року відповідає раніше прогнозованим тенденціям. У другому кварталі 2021 року економічне відновлення хоч і продовжує знаходитись під впливом пандемії, проте, з урахуванням низької бази порівняння минулого року та процесів вакцинації як у світі, так і всередині країни, вийшло на позитивний тренд», – заявили в Мінекономіки.

При цьому, таке зростання є дещо нижчим, ніж прогнозувалося раніше.

«Сприятиме пришвидшенню зростання і цінова кон’юнктура на зовнішніх сировинних ринках, що стане ключовою підтримкою діяльності вітчизняних експортерів. Як наслідок, за підсумком 2021 році зростання ВВП вийде на прогнозований рівень 4,1%», – йдеться в огляді.

Раніше повідомлялося, що спад ВВП України за чотири місяці уповільнився до 0,2%. Зведений індекс виробництва у січні-квітні цього року вперше з грудня 2019 року показав зростання на 0,7%.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло