Латвія та Естонія відкрилися для туристів з України

Латвія та Естонія відкрилися для туристів з України

Негативний ПЛР-тест потрібен лише при в'їзді до Латвії

Латвія та Естонія відкрилися для туристів з України
Фото: УНІАН

Латвія та Естонія відкрили кордони для українських громадян для всіх типів подорожей, в тому числі з метою туризму. Відповідна інформація розміщена на інтерактивній мапі Міністерства закордонних справ України (МЗС).

Для в’їзду до Латвії необхідно надати негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19, зроблений не більш ніж за 72 години до перетину кордону, або тест на антиген, проведений не раніше ніж за 48 години до в'їзду. Такі особи не підлягають 10-денній самоізоляції.

Латвія визнає тільки затверджені в ЄС вакцини – Vaxzevria/AstraZeneca, Comirnaty/Pfizer, Moderna, Janssen. Перед прибуттям до країни необхідно заповнення анкети на сайті covidpass.lv.

Для в'їзду до Естонії не вимагають ПЛР-тест, також немає вимог про самоізоляцію або тестування після перетину кордону. На карті МЗС зазначено, що до Естонії можна в’їжджати з будь-якою метою у період з 19 по 25 липня. Це пов'язано із тим, що естонська влада щотижня переглядає показники у країнах і відповідно продовжує або не продовжує дозвіл на в'їзд.

Нагадаємо: Бельгія відкрила кордони для українців. Кордони для громадян України відкрили за рекомендацією Ради ЄС.

ЄС включив Україну до «зеленого списку» країн і рекомендує скасувати обмеження на подорожі українців. Рекомендація Євроради не є юридично обов'язковим документом, тож останнє слово за державами-членами ЄС.

З першого липня українців, щеплених вакциною затвердженою Євросоюзом, без обмежень пускають на Кіпр.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті