Оренда держмайна цьогоріч принесла бюджету 1 млрд грн

Оренда держмайна цьогоріч принесла бюджету 1 млрд грн

Зростання ціни оренди майна на аукціонах оцінюється в 97%

Оренда держмайна цьогоріч принесла бюджету 1 млрд грн
Фото: Брессонова Ані/УНІАН

З початку 2021 року до бюджету надійшов один млрд грн від оренди державного майна. Про це повідомив голова Фонду державного майна України (ФДМУ) Дмитро Сенниченко, передає «Укрінформ».

За його словами, уклали з початку року 1 985 нових договорів оренди. Загальна орендна плата за ними становить 16,6 млн грн на місяць. Крім того, бюджет отримує кошти за договорами оренди, які були підписані у попередні періоди. У середньому зростання ціни оренди майна на аукціонах ФДМУ оцінює в 97% у першому півріччі цього року.

Сенниченко зазначив, що раніше лише у 3,6% випадків здачі держмайна в оренду на об'єкт претендувало двоє і більше учасників. У першому півріччі цього року показник зріс у сім разів.

Нагадаємо:  Фонд держмайна ввів в експлуатацію єдину базу даних звітів про оцінку з модулем електронного визначення оціночної вартості нерухомості. Електронна довідка про оціночну вартість нерухомості діятиме 30 днів.

Онлайн-сервіс автоматичної оцінки об'єктів нерухомості буде підлаштовуватися під нові дані що надходять про реальні угоди і якість сервісу зростатиме. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті