Китайський бізнесмен через лазівку в законі отримав дозвіл будувати 8-поверховий палац в центрі Лондона

Китайський бізнесмен через лазівку в законі отримав дозвіл будувати 8-поверховий палац в центрі Лондона

Міська рада погодила часткове знесення і реконструкцію будівлі 2-8A по Рутленд-гейт

Китайський бізнесмен через лазівку в законі отримав дозвіл будувати 8-поверховий палац в центрі Лондона
фото Pixaby

Китайський бізнесмен Чеун Чун-кю отримав дозвіл міської ради Вестмінстера в Лондоні побудувати новий будинок площею 5760 кв. м в центрі британської столиці, повідомила The Guardian, на яку посилається Forbes. Бізнесмену видали дозвільну документацію на будівництво.

Згідно з планами, в Лондоні повинен з'явитися 8-поверховий приватний «палац», написала газета. Для цього міська рада погодила часткове знесення і реконструкцію будівлі 2-8A по Рутленд-гейт, який виходить прямо до Гайд-парку та Кенсінгтонських садів: на них дивляться 68 з 116 вікон будівлі, зазначила The Guardian. Вона додала, що експерти раніше оцінювали можливе будівництво в суму до $689 млн.

У листопаді 2018 року міська рада району Вестмінстер вирішила заборонити заможним людям будувати в центрі великі житлові будівлі (площею від 200 кв.м), щоб звільнити місце для більш доступних будинків. Однак у випадку з китайським бізнесменом закон трактував ситуацію в його користь. Куплений ним будинок раніше вважався окремою будівлею, яку можна реконструювати, і обмежувальне правило до нього не відноситься, пояснив представник міської ради.

Рада підтвердила, що мільярдер не зобов'язаний брати участь в будівництві доступного житла в тому ж районі, як це буває у випадку з іншими великими будівництвами приватної власності, зазначила The Guardian.

Газета повідомила, що дана будівля була побудована в 1830-х роках. Раніше вона належала кронпринцу Саудівської Аравії Султану Бін Абдул-Азізу, який помер в 2011 році. Чеун Чун-кю купив будинок в цьому році за $282 млн – це стало найбільшою угодою з продажу нерухомості у Великобританії, додала The Guardian.

У заявці на реконструкцію будівлі агент китайського бізнесмена вказав, що будівля «сильно постаріла», зазначила газета.

Нагадаємо, MGM Resorts має намір побудуватив Японії казино за $9 млрд.

Між тим в Іспанії нарешті завершили будівництво найвищого в Європі житлового будинку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло