Немає чипів – немає виробництва: BMW зупинив свій завод у Регенсбурзі

Немає чипів – немає виробництва: BMW зупинив свій завод у Регенсбурзі

Автовиробнику довелось також скоротити виробництво і на інших своїх потужностях, лише завод в Мюнхені працює наразі без змін

Немає чипів – немає виробництва: BMW зупинив свій завод у Регенсбурзі
фото foter.com

Через відсутність компонентів з комп'ютерними чипами німецький виробник автомобілів BMW був змушений зупинив виробництво на заводі в Регенсбурзі. Як повідомляє DPAвиробництво на ньому відновиться 9 серпня.

Як відомо, весь світовий автопром страждає від гострого дефіциту напівпровідників, тому підприємствам різних виробників доводилося неодноразово зупиняти виробництво.

Ще на минулому тижні BMW довелося скоротити виробництво на заводі в Лейпцигу. На цьому тижні фабрика автовиробника в Саксонії могла працювати тільки один раз на п'ять днів. Однак на головному заводі в Мюнхені виробництво йде за планом.

За словами BMW, наразі неясно, як довго триватиме дефіцит. У будь-якому випадку, починаючи з серпня, на німецьких заводах заплановані регулярні зупинки виробництва, які щорічно використовуються для підтримки виробничих потужностей або модернізації.

Дефіциту чипів також сприяє і нова хвиля COVID-19 в Малайзії. Азійська країна є важливим виробником мікросхем. Зовсім недавно кількість нових інфекцій і смертей тут досягла рекордних значень, тому влада ввела обмежувальні заходи для боротьби із захворюваністю. З огляду на це, виробники мікросхем, такі як Infineon, були змушені закрити свої заводи на початку червня.

Як повідомлялось, брак чипів не єдина проблема автовиробника. Як повідомлялось, на початку липня Європейська комісія оштрафувала VW і BMW на 875 млн євро за секретний картель з Daimler за технологіями очищення димових газів від оксидів азоту.Тільки Daimler зміг уникнути покарання, визнавши існування картелю перед Брюсселем.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті