ЄБРР виділить «Київтеплоенерго» 140 млн євро кредиту

ЄБРР виділить «Київтеплоенерго» 140 млн євро кредиту

Виділення коштів є частиною проєкту Green City Framework-2, націленого на розв'язання екологічних проблем в окремих великих містах

ЄБРР виділить «Київтеплоенерго» 140 млн євро кредиту
Фото: Корпусенко Борис/УНІАН

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) виділить комунальному підприємству (КП) «Київтеплоенерго» 140 млн євро кредиту на розвиток теплової інфраструктури столиці. Відповідний проєкт рада директорів банку схвалила минулого тижня. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

ЄБРР зазначив, що кредит буде розділений на два рівних траншу і спрямований на забезпечення сталої та ефективної роботи існуючих теплоелектроцентралей (ТЕЦ) і котелень в Києві, підвищення надійності транспортування тепла, вирішення інших критичних завдань з реабілітації та модернізації системи централізованого теплопостачання міста, підвищення якості послуг опалення і гарячого водопостачання та поліпшення виробничих і фінансових показників й можливостей КП.

Виділення коштів є частиною проєкту Green City Framework-2 (GrCF2, «Концепція зелених міст»), націленого на розв'язання екологічних проблем в окремих великих містах

Нагадаємо, Київрада схвалила залучення цього кредиту на термін до 13 років у квітні цього року.

Наймасштабніший проєкт в рамках кредитної програми – установка на ТЕЦ-6 сучасного когенераційного обладнання. В рамках енергоефективних заходів на ТЕЦ-5 планується будівництво конденсаційного економайзера, що дозволяє використовувати залишкову енергію димових газів для виробництва тепла. Аналогічне обладнання вже три роки працює на ТЕЦ-6.

Крім того, передбачається фінансування комплексу рішень, спрямованих на впровадження системи моніторингу та управління SCADA, що дозволяє в режимі реального часу стежити за технічними параметрами роботи обладнання на всіх виробничих об'єктах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті