В Instagram відтепер всі акаунти підлітків до 16 років будуть закритими

В Instagram відтепер всі акаунти підлітків до 16 років будуть закритими

Це пов'язано з тим, що молоді користувачі можуть бути не готові до публічної демонстрації свого життя

В Instagram відтепер всі акаунти підлітків до 16 років будуть закритими
фото Pixaby

Соцмережа Instagram підсилює захист акаунтів для підлітків – тепер сторінки користувачів до 16 років будуть за замовчуванням закритими, оголосила компанія, на яку посилається The Bell.

Зміни в політиці конфіденційності соцмережі набудуть чинності з вівторка, 28 липня.

Тепер Instagram за замовчуванням зробить облікові записи підлітків до 16 років закритими – це означає, що пости дітей зможуть переглядати лише ті люди, яких схвалив власник аккаунта.

Як пояснила директор з питань політики Instagram Каріна Ньютон, рішення за замовчуванням закривати облікові записи підлітків пов'язано з тим, що молоді користувачі можуть бути не готові до автоматичної публічної демонстрації свого життя.

За словами топ-менеджера компанії, підлітки за бажанням зможуть відкрити доступ до своєї сторінки, але дослідження Instagram показало, що 80% дітей будуть дотримуватися налаштувань конфіденційності за замовчуванням.

Серед інших змін – введено правило, згідно з яким дорослі, на яких неодноразово скаржилися неповнолітні власники акаунтів, взагалі перестануть отримувати доступ до перегляду сторінок дітей.

Ще одні зміни зачіпають рекламодавців – вони більше не зможуть безпосередньо орієнтуватися на користувачів молодше 18 років залежно від їх інтересів і сторінок, що переглядаються. Тобто рекламодавці зможуть націлювати реклами на молодих людей тільки залежно від їх віку, статі та місця розташування.

Структури Facebook не стали першими, хто посилює захист акаунтів підлітків. У січні 2021 року TikTok оновила налаштування безпеки для неповнолітніх користувачів – тепер акаунти підлітків у віці від 13 до 15 років автоматично стануть приватними.

Відеоролики в таких акаунтах можуть дивитися тільки схвалені користувачем підписники. Крім того, соцмережа ввела автоматичне обмеження на коментування відеороликів, створених користувачами молодше 16 років.

Нагадаємо, Instagram почала тестувати функцію Limits для боротьби з цькуванням і переслідуванням.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті