PwC планує найняти 100 000 співробітників в рамках програми сталого розвитку

PwC планує найняти 100 000 співробітників в рамках програми сталого розвитку

І створити академію ESG

Этот материал также доступен на русском языке
PwC планує найняти 100 000 співробітників в рамках програми сталого розвитку
фото: reuters.com

Міжнародна мережа консалтингових компаній PwC заявила, що інвестує $12 млрд протягом п'яти років у створення 100 000 нових робочих місць, щоб допомогти своїм клієнтам впоратися зі звітами про клімат і різноманітність, а також в області штучного інтелекту в рамках своєї нової глобальної стратегії. PwC розширює можливості навчання партнерів і співробітників ESG у таких областях, як кліматичні ризики і ланцюжки поставок, а також створює академію ESG.

Як заявив в інтерв'ю Reuters глобальний голова Боб Моріц, нові співробітники будуть набиратися в результаті злиття і поглинань, які завершує PwC, і прямого найму від конкурентів. За словами Моріца, зі 100 000 фахівців, яких набере PwC, від 25 000 до 30 000 будуть проживати в Сполучених Штатах, і 10 000 з них будуть з спільнот Black і LatinX.

На сьогодні в компанії працює близько 284 000 фахівців по всьому світу.

Моріц сказав, що PwC і раніше підходила до ESG більше «вузько», приділяючи особливу увагу структурам звітності.

«Тепер кожен співробітник PwC повинен бути знайомий з проблемами», – сказав він, додавши, що ESG буде невід'ємною частиною роботи фірми.

Компанії та інвестори все частіше вивчають свій вплив на навколишнє середовище і уважно вивчають різноманітність в своїх рядах – ініціативи, що виходять за рамки традиційних послуг фінансового обліку і аудиту, які вже давно надає PwC.

Деякі керуючі активами приймають інвестиційні рішення, ґрунтуючись тільки на екологічних, соціальних та корпоративних факторах (ESG).

Американські компанії тепер також готуються до потенційного регулюючому нагляду за розкриттям інформації про навколишнє середовище, різноманітністю рад директорів і персоналу.

PwC створить нові інститути лідерства, які допоможуть керівникам, радам директорів і керівників вищої ланки створювати різноманітні кадри і керувати ними в нестабільні часи.

Крім орієнтації на ESG, PwC виділяє $3 млрд на інвестиції в Азіатсько-Тихоокеанський регіон, прагнучи подвоїти свій бізнес там. За словами Моріца, в даний час на цей регіон припадає близько 18% доходів компанії.

Фірма також виділяє $1 млрд на подальшу автоматизацію частини свого аудиторського процесу.

PwC працює в Україні з 1993 року. Регіональна мережа включає головний офіс в Києві і представництва у Львові і Дніпрі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті