Boeing вперше за два роки отримала прибуток і не буде звільняти працівників

Boeing вперше за два роки отримала прибуток і не буде звільняти працівників

У 2022 році компанія планує фактично подвоїти випуск Boeing 737 Max

Boeing вперше за два роки отримала прибуток і не буде звільняти працівників
фото DR

Акції Boeing підскочили на 5% на премаркеті після того, як компанія повідомила про свій перший квартальний прибуток майже за два роки, чому сприяло зростання поставок комерційних авіалайнерів і відновлення авіаперевезень після ослаблення пандемії, пише CNBC.

До цього моменту виробник літаків зафіксував шість кварталів збитків поспіль.

Виручка Boeing виросла на 44% до майже $17 млрд з $11,8 млрд роком раніше, що перевершило прогноз аналітиків.

Прибуток досяг $567 млн у другому кварталі порівняно з чистим збитком в $2,96 млрд рік тому, коли на початку пандемії обсяг авіаперевезень різко скоротився.

Скоригований прибуток склав 40 центів проти збитку в 83 цента на акцію.

Продажі і поставки проблемного Boeing 737 Max зросли в останні місяці завдяки великим замовленням від таких клієнтів, як United Airlines і Southwest Airlines, які з'явилися після того, як регулюючі органи зняли заборону на польоти лайнера після катастроф в 2018 і 2019 роках.

У 2022 році компанія планує фактично подвоїти випуск Boeing 737 Max.

Виручка підрозділу комерційних літаків зросла майже на 270% порівняно з роком раніше до $6,02 млрд.

Підрозділ комерційних літаків обмежений широкофюзеляжним літаком 787 Dreamliner. На початку цього місяця компанія знизила прогноз поставок цих літаків і заявила, що припинить передачу їх авіакомпаніям вдруге менш ніж за рік після виявлення ще однієї виробничої помилки в літаках.

Доходи в секторі оборони, які підтримали Boeing під час спаду попиту на комерційні літаки в пандемію, виросли на 4% до $6,88 млрд.

У минулому році Boeing заявляла, що до кінця 2021 року скоротить кількість робочих місць до 130 000 чоловік, але в середу Келхун заявив, що чисельність персоналу, швидше за все, через збільшення попиту залишиться на нинішньому рівні, що становить приблизно 140 000 осіб.

Як повідомлялося, тисячі інженерів Boeing звільнилися і перейшли на роботу в Amazon і SpaceX.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло