Стартап SonderMind, який допомагає знайти психотерапевта, став єдинорогом

Стартап SonderMind, який допомагає знайти психотерапевта, став єдинорогом

Найбільше коштів у нього вклав індійський мільярдер

Стартап SonderMind, який допомагає знайти психотерапевта, став єдинорогом
фото Shutterstock

Американський стартап SonderMind, який допомагає клієнту знайти підходящого психотерапевта, залучив $150 млн в рамках інвестиційного раунду, що зробило його «єдинорогом», повідомляє Forbesз посиланням на Bloomberg. Тепер оцінка стартапу перевищує $1,1 млрд, розповіли обізнані джерела.

Інвестраунд очолили компанія Premji Invest індійського мільярдера Азима Премджі і Drive Capital, зазначає агентство.

SonderMind витратить залучені кошти на розширення своєї платформи, розповів генеральний директор стартапу Марк Френк. За його словами, компанія, яка зараз надає свої послуги в 12 американських штатах, хоче почати працювати на всій території США до 2023 року.

«Ми віримо, що у кожного повинен бути доступ до психотерапії. Криза в сфері психічного здоров'я – це визначальна криза в галузі охорони здоров'я для нашого покоління, і її вплив величезний», – зазначив Френк.

SonderMind вказує, що підбирає для клієнта терапевта на основі його спеціалізації, підходів до лікування та місця розташування, а також доступної пацієнту страховки. За словами Френка, компанія організувала майже 1 млн консультацій з лікарями з 2016 року. Майже 2500 фахівців, що користуються платформою, спілкувалися хоча б з одним пацієнтом за останні 30 днів.

Стартапу вдавалося забезпечити пацієнтам, що страждають від депресії середньої тяжкості, субклінічні рівні захворювання за шість-сім тижнів, зазначив Френк. Пацієнти з важкою депресією, за його словами, досягали цього рівня за дев'ять-десять тижнів.

Виручка SonderMind за 18 місяців до 31 березня виросла приблизно на 700%, зазначив глава стартапу, відмовившись назвати її обсяг. У минулому році через пандемію коронавірусу компанія запустила можливість отримувати допомогу по відеозв'язку на кілька місяців раніше запланованого терміну. Зараз 65-70% клієнтів SonderMind користуються послугами стартапу в сфері телемедицини.

Також повідомлялося, що завдяки пандемії сервіс психологічної підтримки Ginger став «єдинорогом».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті