Світлана Тихановська зустрілася з Джо Байденом у Білому домі

Світлана Тихановська зустрілася з Джо Байденом у Білому домі

США висловили підтримку народу Білорусі

Світлана Тихановська зустрілася з Джо Байденом у Білому домі
фото ЕРА

Глава білоруської опозиції і обраний президент Білорусі Світлана Тихановська провела зустріч з президентом Сполучених Штатів Джо Байденом на запрошення Білого дому, повідомляє телеграм-канал NEXTA.

«Для мене було честю зустрітися зі Світланою Тихановською в Білому домі сьогодні вранці. Сполучені Штати підтримують народ Білорусі в його прагненні до демократії і боротьби за права людини», – прокоментував Байден зустріч з білоруською лідеркою.

За словами Тихановської, зустріч тривала всього 15 хвилин, але була дуже змістовною.

«Ви знаєте, наскільки щільний розклад у президента Байдена. Часу ми провели небагато – близько 15 хвилин, але це була дуже тепла зустріч. Я побачила людину, якій небайдуже, що відбувається в Білорусі», – сказала вона.

«Я донесла до пана президента наші послання про те, що в Білорусі боротьба не геополітична. Це наша боротьба проти насильства, проти беззаконня. Про те, що у нас одні цінності, і що я їду з Білого дому впевненою в тому, що Сполучені Штати будуть з білорусами і зараз, і пізніше, після нових виборів. Впевнена, що все те, що ми проговорювали з радниками пана Байдена, з його представниками, буде виконано», – сказала Світлана Тихановська.

Раніше Тихановська повідомила, що зустрічалася з Зеленським у Литві. Вона наголосила, що опозиція Білорусі «сильно відчуває підтримку України».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті