S&P підвищило кредитний рейтинг «Укрзалізниці» до рівня «CCC+»

S&P підвищило кредитний рейтинг «Укрзалізниці» до рівня «CCC+»

Прогноз «стабільний»

S&P підвищило кредитний рейтинг «Укрзалізниці» до рівня «CCC+»
фото: Гонтар Володимир/УНІАН

Міжнародне рейтингове агентство Standard&Poor's з огляду на поліпшення ліквідності АТ «Укрзалізниця» (УЗ) підвищило кредитний рейтинг товариства до рівня «CCC+». Прогноз «стабільний». Про це повідомляється на сайті компанії.

Рішення зумовлене передусім успішним випуском п'ятирічних облігацій участі в позиці обсягом $300 млн і рефінансуванням поточних боргів.

На думку S&P, випуск облігацій «Укрзалізницею» дасть змогу товариству суттєво поліпшити ліквідність й ефективно управляти кредитним портфелем, зокрема здійснювати виплати за фінансовими зобов'язаннями протягом 2021-2022 років, незважаючи на постійне перебування в умовах нестабільного робочого середовища і значні інвестиційні потреби.

«Ще одне провідне рейтингове агентство – Standard&Poors – підтвердило правильний вектор розвитку компанії. Такий висновок – важливий показник діяльності «Укрзалізниці», що додає інвесторам упевненості в стабільності компанії», – сказав в. о. голови правління УЗ Іван Юрик.

Раніше міжнародне рейтингове агентство Fitch підтвердило кредитний рейтинг «Укрзалізниці» на рівні «B» і виключило його зі списку Rating Watch Negative.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті