Facebook і Netflix оголосили про обов’язкову вакцинацію для всіх співробітників

Facebook і Netflix оголосили про обов’язкову вакцинацію для всіх співробітників

Виключення можливі лише для тих, хто працює дистанційно

Facebook і Netflix оголосили про обов’язкову вакцинацію для всіх співробітників
фото Pixaby

Facebook оголосив про обов'язкову вакцинацію для співробітників, що бажають працювати з офісу. Одночасно про схожі заходи заявив Netflix – зробити щеплення повинні будуть всі актори і члени знімальної команди, що працюють в США, передає The Bell.

У Facebook розповіли, що коли офіси компанії будуть офіційно відкриті (планується, що вони почнуть працювати в штатному режимі з жовтня 2021 року), відвідувати їх зможуть тільки співробітники, що пройшли вакцинацію. Йдеться при цьому не тільки про тих, хто збирається вийти на повний робочий день в офіс, а й про тих, хто хоче тільки іноді приїжджати в кампуси Facebook. Компанія заявила, що поки розробляє механізм для співробітників, які не можуть вакцинуватися за медичними показаннями.

Ще однією компанією, яка впровадила політику обов'язкової вакцинації для своїх співробітників, стала Netflix – перша серед голлівудських кіностудій. Netflix попросить вакцинуватися всіх акторів, а також тих, хто контактує з ними на знімальному майданчику. Виключення буде зроблено лише для тих, хто не може зробити щеплення з медичних або релігійних причин, зазначає Deadline.

Видання пише, що раніше вимога про обов'язкову вакцинацію вже було присутня на знімальних майданчиках, правда, походила від студій. Тиждень тому актор Шон Пенн заявив, що не повернеться до зйомок фільму про Вотергейтський скандал «Gaslit», поки вся знімальна група не буде вакцинована від COVID-19.

Напередодні керівник Google Сундар Пічаї також оголосив, що в офісах Google зможуть працювати тільки щеплені від коронавірусу співробітники. Виняток торкнеться тільки людей з підтвердженими протипоказаннями.

 Схожі вимоги висунули Morgan Stanley, Goldman Sachs і Wells Fargo, а федеральна влада США не виключає обов'язкової вакцинації всіх держслужбовців.

Нагадаємо, у різних країнах заохочують населення вакцинуватися, пропонуючи лотереї з розіграшем квартир і електромобілів Tesla.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті