KPMG розроблятиме Енергетичну стратегію України 2050

KPMG розроблятиме Енергетичну стратегію України 2050

Стратегія має враховувати курс на декарбонізацію, інвестиції в сектор, потреби вразливих верств населення

KPMG розроблятиме Енергетичну стратегію України 2050
Фото: Flickr

Аудиторська компанія KPMG, що входить до Великої четвірки підприємств, які надають аудиторські та консультаційні послуги, працюватиме над розробкою Енергетичної стратегії України 2050. Про це повідомив пресцентр компанії.

Зазначається, що стратегія має враховувати курс на декарбонізацію, основні тенденції попиту та пропозицій на ринку, інвестиції в сектор, а також потреби вразливих верств населення.

«Впродовж 9 місяців проєктна команда експертів з практики енергетики та природних ресурсів і практики стратегії та операційних покращень KPMG в Україні працюватиме над розробкою довгострокової стратегії розвитку енергетичного сектора», – йдеться в повідомленні.

Замовниками цього проєкту є Міністерство економіки та Міністерство енергетики.

Як зазначили в KPMG, компанію було обрано для розроблення стратегії в ході консультації з урядом Великої Британії, який був залучений до обговорення Міністерством енергетики України.

Раніше повідомлялося, що Міненерго доручили скласти графік накопичення вугілля та газу. «Укрзалізниця» має розглянути можливість пріоритетного надання напіввагонів для відвантаження вугілля.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті