Сімох депутатів виключили з «Голосу»

Сімох депутатів виключили з «Голосу»

Вони напередодні написали заяви про звільнення

Сімох депутатів виключили з «Голосу»
Фото: Ратинський В'ячеслав/УНІАН

Делегати з’їзду політичної партії «Голос» підтримали виключення з неї семи членів парламентської фракції, які 29 липня написали заяви про вихід. Про це голова партії Кіра Рудик повідомила під час брифінгу за результатами з’їзду, передає «Укрінформ».

Зазначається, що Олександра Устінова, Ольга Стефанишина, Роман Лозинський, Ярослав Юрчишин, Володимир Цабаль, Юлія Клименко і Соломія Бобровська були виключені.

Рудик повідомила, що 86% делегатів з’їзду висловили їй довіру як голові партії. Також, за її словами, висловили довіру та підтвердили повноваження Ярослава Железняка (голова фракції «Голос» у Верховній Раді), Інни Совсун (народний депутат), Андрія Осадчука (народний депутат), Григорія Маленка (голова фракції «Голос» у Київраді, депутат).

Водночас із політради відкликали двох членів – Віктора Євпака та Ростислава Добоша. Натомість до політичної ради увійшли голова Рівненської обласної територіальної організації партії Роман Денисюк та голова Харківської обласної територіальної організації політсили Олексій Бабешко.

Раніше повідомлялося, лідерка партії «Голос» Кіра Рудик завила, що народні депутати, які заявили про вихід із партії мають і надалі виконувати програму, з якою йшли на вибори.

Нардепи Устінова, Юрчишин і Бобровська вийшли з партії «Голос». Причиною вони називають «цементування контролю Кіри Рудик над партією».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті