Global Footprint Network оголосила 29 липня днем екологічного боргу

Global Footprint Network оголосила 29 липня днем екологічного боргу

Фахівці порівняли швидкість споживання біоресурсів людиною зі здатністю планети відновлюватися

Global Footprint Network оголосила 29 липня днем екологічного боргу
фото DR

День екологічного боргу для всіх жителів Землі настав сьогодні, 29 липня. Це означає, що на цей момент людство витратило всі ресурси, які може відновити наша планета за рік.

Чим ближче День екоборгу до кінця року – тим краще, оскільки ми витрачаємо ресурси, призначені для наступних поколінь. Для порівняння, в 2020 році День екоборгу настав 22 серпня (тимчасове покращення екологічної ситуації через карантинні заходи), а в 2019 році – теж 29 липня.

Дату Дня екоборгу розрахувала Глобальна мережа екологічного сліду (Global Footprint Network, GFN). Фахівці порівняли екологічний слід людини (швидкість споживання біоресурсів людиною) зі здатністю планети відновлюватися.

День екоборгу – ще один привід переглянути своє ставлення до споживання ресурсів і зробити спосіб життя більш екологічним. У цьому допоможе поступова відмова від продуктів тваринництва, від одноразових речей і в принципі скорочення покупок і непотрібних витрат.

Більше про це в матерілі Mind «Викинь шубу, здавай макулатуру і ставай вегетаріанцем: що робити, щоб врятувати світ».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло