Chevron створить новий підрозділ, орієнтований на екологічно чисту енергію

Chevron створить новий підрозділ, орієнтований на екологічно чисту енергію

Chevron New Energies очолюватиме Джефф Густавсон, віцепрезидент Chevron з розвідки і видобутку викопного палива

Chevron створить новий підрозділ, орієнтований на екологічно чисту енергію
фото Фото www.flickr.com/photos/jonathanmcintosh/4650970990/

Американський енергетичний гігант Chevron оголосив про створення нового бізнес-підрозділу, орієнтованого на розробку нових технологій, таких як вловлювання вуглецю і виробництво водню, пише Bloomberg.

Президентом підрозділу Chevron New Energies стане 49-річний Джефф Густавсон, він офіційно вступить на посаду 2 серпня. Наразі Густавсон є віцепрезидент з розвідки і видобутку в Північній Америці і опікується операціями Chevron в Пермському басейні, нафтовому серці США.

«Початковий фокус Chevron New Energies буде зосереджений на можливості комерціалізації водневих технологій, уловлювання вуглецю і підтримки безперервного зростання виробництва біопалива», – заявили в компанії.

Густавсон буде підпорядковуватися безпосередньо генеральному директору Chevron Майку Вірту. Компанія заявила, що планує надати більш детальну інформацію про новий бізнес-підрозділ на зустрічі з інвесторами 14 вересня.

На відміну від деяких європейських енергетичних концернів, Chevron і Exxon відмовилися обіцяти вуглецеву нейтральність, попри тиск з боку інвесторів.

Нагадаємо: раніше цього року низка енергетичних компаній, включно з венчурними підрозділами BP і Chevron, інвестували $40 млн в стартап, мета якого – використовувати досвід буріння в області викопного палива для розширення технології отримання низьковуглецевої енергії з тепла, що знаходиться під поверхнею землі. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті