Бум е-комерції став каталізатором першого IPO Колумбії майже за десятиліття

Бум е-комерції став каталізатором першого IPO Колумбії майже за десятиліття

LLP планує залучити $225 млн на першому з 2012 року ІРО на колумбійській фондовій біржі майже за десятиліття

Бум е-комерції став каталізатором першого IPO Колумбії майже за десятиліття
фото www.flickr.com/photos/gotcredit/33756576485

Бум онлайн-покупок в Латинській Америці, який підігрівається пандемією COVID-19, став каталізатором першого первинного публічного розміщення акцій на колумбійській фондовій біржі майже за десятиліття.

Як повідомляє Bloomberg, компанія LatAm Logistic Properties (LLP), яка володіє і управляє складами в Коста-Ріці, Колумбії і Перу, запланувала залучити до $225 млн на ІРО. Отримані кошти, за словами головного виконавчого директора Майка Фангмана, LLP витратить на розширення в країнах, в яких вона вже працює і на вихід на ринки Чилі, Панами і Еквадору.

В рамках процесу букбілдінга, який є першим на фондовій біржі Колумбії, LLP пропонує продати до 126 млн акцій за ціною від 5000 песо ($1,30) до 7500 песо.

За словами Фангмана, LLP бачить «великий інтерес» з боку інвесторів в США на додаток до попиту з боку інституціональних і роздрібних покупців в Колумбії і Латинській Америці.

Агентство зазначає, що востаннє фондова біржа Колумбії проводила IPO в листопаді 2012 року. За словами Хуана Давіда Балла, головного аналітика брокерської компанії Casa, розмір фондового ринку обмежений відносно невеликою економікою Колумбії, а також правилами розкриття інформації, які перешкоджають лістингу деяких підприємств.

В березні колумбійська фондова біржа заявила, що очікує трьох IPO у 2021 році, LLP першою оголосила про свої наміри. Соціальні заворушення на початку цього року і втрата країною кредитного рейтингу інвестиційного рівня, можливо, перешкодили деяким з цих планів, пояснює Bloomberg.

Нагадаємо: ринок ІРО у США зафіксував річний рекорд менш ніж за 6 місяців.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті