Джерард Батлер подав до суду на виробників фільму «Падіння Олімпу»

Джерард Батлер подав до суду на виробників фільму «Падіння Олімпу»

Актор вважає, що йому недоплатили $10 млн

Джерард Батлер подав до суду на виробників фільму «Падіння Олімпу»
кадр з фільму "Падіння Олімпу"

Актор Джерард Батлер подав до Вищого суду Лос-Анджелеса на кіностудії Nu Image, Millennium Media і Padre Nuestro Productions, звинувативши їх в шахрайстві з метою приховування доходів. Про це пише Deadline, на який посилається TJournal.

Фільм «Падіння Олімпу» вийшов у 2013 році і зібрав $170 млн. У позові повідомляється, що студії занизили доходи з прокату в США і за кордоном на десятки мільйонів доларів – через це Батлер не отримав частину коштів.

Актор також стверджує, що студія не відзвітувала про $8 млн, які заробили глави кінокомпаній. Він виявив це при незалежному аудиті.

«Продюсери заробили на «Олімпі» десятки мільйонів доларів, але відмовляються платити Батлеру ні цента від касових зборів і прибутку, обіцяної йому в угоді між сторонами», – йдеться в судовому позові.

У фільмі «Падіння Олімпу» Батлер знявся в ролі агента Секретної служби Майка Баннінга, який повинен врятувати президента США, захопленого терористами.

Нагадаємо, Скарлетт Йоханссон подала до суду на Disney через реліз «Чорної вдови». Актриса вважає, що компанія порушила умови контракту з нею.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло