Square придбає сервіс відстрочки платежів Afterpay за майже $30 млрд

Square придбає сервіс відстрочки платежів Afterpay за майже $30 млрд

Угода є найбільшою в історії компанії Джека Дорсі і однією з найбільших на ринку цього року

Square придбає сервіс відстрочки платежів Afterpay за майже $30 млрд
Джек Дорсі
фото www.flickr.com/photos/[email protected]/48408964966

Американська платіжна компанія Square, засновником якої є Джек Дорсі, оголосила про покупку піонера в області послуг «купуй зараз, плати потім» Afterpay. Як повідомляє Reuters, сума угоди складає $29 млрд, капіталізація самої Square складає майже $112,6 млрд.

Придбання підкреслює популярність бізнес-моделі, яка збільшила споживче кредитування за рахунок стягнення з торговців комісії за надання невеликих позик в точках продажів, які покупці виплачують безпроцентними платежами, минаючи перевірки кредитоспроможності.

Угода, як пише видання, здійснюється в акціях. Акціонери Afterpay отримають взамін цінні папери  Square за схемою 1 до 0,375.

«Придбання Afterpay – це момент підтвердження концепції  «купуй зараз, плати потім », перевірки галузі і створення значного нового конкурента для Affirm Holdings, PayPal Holdings і Klarna, – коментують аналітики Truist Securities. – Ми очікуємо, що Square вкладе значні кошти в інтеграцію Afterpay і прискорить органічне зростання доходів».

Засновники Afterpay кажуть, що угода є «важливим визнанням для австралійського технологічного сектора». Угода зі Square принесе компанії велику клієнтську базу на основному ринку компанії – США. Фінансові доходи австралійського сервісу в США майже потроїлися і склали 11,1 млрд австралійських доларів.

Square повідомила про зростання загальної чистої виручки в ІІ кварталі на понад 143% до $4,68 млрд. Аналітики очікували $5,03 млрд.

За словами джерел Reuters, переговори між сторонами почалися більше двох років тому.

Нагадаємо: раніше цього місяця фінтех-компанія Square оголосила про створення нового бізнесу, орієнтованого на біткойни.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло