YouTube тестує дешевшу версію підписки без реклами

YouTube тестує дешевшу версію підписки без реклами

Але скачування для перегляду без інтернету й інші функції будуть недоступні

YouTube тестує дешевшу версію підписки без реклами
фото Shutterstock

YouTube в тестовому режимі запустив дешевшу підписку, яку назвав Premium Lite, пише Forbesз посиланням на портал The Verge.

Підписку Premium Lite тестують в семи країнах – Бельгії, Данії, Люксембурзі, Нідерландах, Норвегії, Фінляндії та Швеції.

На сторінці вказано, що підписка дозволить дивитися відео без реклами.

YouTube повідомив The Verge, що ціна «полегшеної» підписки складе 6,99 євро на місяць або еквівалент цієї суми в місцевій валюті.

Основна версія підписки YouTube Premium преміум коштує в країнах Європи 11,99 євро на місяць – на 40% дорожче. Компанія в заяві підтвердила, що нова підписка відключить рекламу. Завантаження відео в пам'ять для перегляду без інтернету і фонове відтворення під час роботи з іншими додатками, які доступні в основний підписці, в повідомленні компанії не згадуються.

YouTube зазначив, що нова підписка знаходиться в стадії експерименту, і що компанія розглядає можливість розширення переліку пропозицій залежно від реакції користувачів. Відео на платформі можна дивитися і без підписки, але тоді сервіс буде показувати рекламу: іноді її можна пропустити через п'ять секунд, іноді ролик доводиться відкрити повністю.

Виручка YouTube в другому кварталі 2021 року перевищила $7 млрд – виросла на 83% щодо результату за той же період 2020 року. Таким чином, виручка YouTube наблизилася до квартальної виручки Netflix, яка склала $7,34 млрд.

Нагадаємо, користувачам старих версій Android заблокують вхід в акаунти Google.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті