«Укрфінжитло» забезпечить окремих громадян житлом на умовах лізингу та іпотеки

«Укрфінжитло» забезпечить окремих громадян житлом на умовах лізингу та іпотеки

Програма працює для внутрішньо переміщених осіб та працівників, які отримують зарплату з держбюджету

«Укрфінжитло» забезпечить окремих громадян житлом на умовах лізингу та іпотеки
Фото: facebook.com/sergey.marchenko

Кабінет міністрів затвердив умови забезпечення громадян України житлом з боку ПАТ «Українська фінансова житлова компанія». Про це повідомив міністр фінансів Сергій Марченко у фейсбуці. 

Зазначається, що скористатися програмою зможуть внутрішньо переміщені особи, працівники та службовці, які отримують заробітну плату коштом державного або місцевого бюджету.

«Сьогодні уряд затвердив умови, за якими Українська фінансова житлова компанія, створена на базі Мінфіну, надаватиме іпотечні кредити та фінансовий лізинг. Договори укладатимуться на строк до 20 років, житло у фінлізинг надаватиметься без першого внеску», – зауважив міністр фінансів Сергій Марченко.

Зазначається, що перший внесок за іпотечним кредитом – 20% вартості житла. Відсоткова ставка за іпотечним кредитом є фіксованою на весь період дії договору.

Раніше повідомлялося, що Рада прийняла в першому читанні законопроєкт про випуск держоблігацій на 20 млрд грн під програму «Доступна іпотека». Законопроєкт підтримали 263 народних депутати.

Обсяг виданих з початку року іпотек наближається до 3 млрд грн. Торік за аналогічний період було видано у 2,5 раза менше.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло