Стали відомі імена переможців Премії «Герої малого бізнесу»
Новини компаній

Стали відомі імена переможців Премії «Герої малого бізнесу»

7 серпня відбулася урочиста церемонія нагородження

Стали відомі імена переможців Премії «Герої малого бізнесу»

7 серпня відбулася найочікуваніша подія для малого та середнього бізнесу – урочиста церемонія нагородження Премією «Герої малого бізнесу 2021».

Проєкт організований підприємцями для підприємців всієї країни.

Урочиста церемонія розпочалася зі швидких знайомств, всі учасники проєкту, які приїхали на захід мали змогу прокачати навики нетворкінгу зі своїми колегами по конкурсу.

По завершенню швидких знайомств, ведучий вечора Юрій Пословський, СЕО Young Business Club та співзасновник проєкту «Герої малого бізнесу», запросив на сцену  автора проєкту Костянтина Карпушина, який розповів про те, як зароджувалася ідея проєкту «Герої малого бізнесу», вибудовувалося партнерство з Young Business Club, Akelik Group та налагоджувалася комунікація з журі. 

Окремою родзинкою заходу стали виступи двох членів журі проєкту – Наталії Шмигельської, засновниці холдингу «Асторг», «Укрпатхосервіс», ТМ «Готово», «Фудмама» та Дмитра Стрижова, генерального директора Холдингу охоронних підприємств «ШЕРИФ».

Також Костянтин Карпушин детально розповів про перебіг відбору номінантів та презентував ключові цифри проєкту, попередньо нагадавши, які були правила відбору.

Нагадаємо, що участь у проєкті могли брати:

  • підприємці або власники малого бізнесу;
  • ті, хто бере активну участь у розвитку й управлінні свого бізнесу;
  • бізнеси, які знаходяться на території України (в одній з 24 областей або в Автономній Республіці Крим);
  • компанії, у власників яких та власне бізнесу немає податкових заборгованостей і є схвальні відгуки в соціальних мережах або медіа;
  • ті, хто прагнув заявити про свій бізнес на всю країну. 

«У результаті ми отримали 4023 заявки, – поділився з присутніми Костянтин Карпушин і додав, – після того, як ми надіслали перше завдання,  отримали 1334 заповнені анкети. І вже фінальне завдання, яке передбачало підготовку ролику про свій бізнес виконали 104 учасника конкурсу. Саме за ці бізнеси з червня місяця почалося голосування. За такою методологією оцінки: 30% складала частка онлайн голосування за профіль учасника і 70% – частка журі. Кожен учасник оцінювався у тій номінації, в якій він подавав заявку. Але для підвищення конкуренції в деякі номінації ми додавали учасників. І відтак, в кожній номінації в нас вийшло три фіналісти», – резюмував автор проєкту.

Також цікавою була статистика активності регіонів, спікер продемонстрував ТОП-5 найбільш активних регіонів, які заповнили анкету на участь у конкурсі:

  • Київська область – 433
  • Львівська область – 155
  • Івано-Франківська область – 86
  • Одеська область – 76
  • Дніпропетровська область – 76.

Як вже було зазначено, 104 претенденти змагалися в 11 номінаціях і фіналістами стали:

Молодий підприємець
FORCE GROUP

Роботодавець року
ТОВ НВП ЕВРОКОМ КОМПОНЕНТС

Системний бізнес
ТОВ «БЛУ ОУШЕН СОЛЮШИНС»

Справа життя
STUD-POINT

Добра справа
ЕКОПРОЄКТ АЛЬТПАПІР

Інновації заради майбутнього
ТОВ «АБМ РІНКАЙ»

Спадщина і традиції
ЦЕНТР ВИВЧЕННЯ ГЕНЕАЛОГІЇ «ПРАЩУР»

Ветеранський бізнес
TOURCLUB СЕРГІЯ ВІКАРЧУКА

Здорова нація
ПП «ЦЕНТР СТИМУЛЯЦІЇ МОЗКУ»

Made in Ukraine
DELAMARK

Гран-прі
СОЦІАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ДИВОГРА»

«У цьому проєкті перемогли супергерої, і їх імена ви сьогодні дізналися, але проєкт ми задумували для героїв малого бізнесу, тому кожен з присутніх сьогодні переможець!», –  підсумував урочисту Церемонію Костянтин Карпушин.  

Команда проєкту висловлює вдячність за фінансову підтримку проєкту Костянтину Карпушину, засновнику Codebridge, автору проєкту «Герої малого бізнесу», Анару Рафієву, CEO Akelik Group в Україні та Східній Європі, співзасновнику проєкту «Герої малого бізнесу» та В’ячеславу Лисенко, засновнику «Укр-Китай Коммунікейшин», акціонеру «Meest China», співзасновнику Young Business Club.

Також дякуємо журі конкурсу та партнерам: Young Business Club, mind.ua, delo.ua, Радіо Сковорода. 

За цим посиланням ви можете переглянути епічний відеоролик, який розкрив ідею проєкту та був повністю змонтований з відео учасників Премії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті