Український стартап People.ai залучив $100 млн і став єдинорогом

Український стартап People.ai залучив $100 млн і став єдинорогом

Інвестиції допоможуть прискорити зростання, вийти в нові сфери й на нові ринки

Український стартап People.ai залучив $100 млн і став єдинорогом
фото: people.ai

Український стартап People.ai залучив $100 млн інвестицій в рамках нового раунду фінансування, отримав оцінку в $1,1 млрд й став єдинорогом. Про це повідомляє видання AIN.UA з посиланням на засновника і головного виконавчого директора People.ai Олега Рогінського.

Інвесторами в рамках раунду виступили Mubadala Investment Co. і Akkadian Ventures за участю вже існуючих інвесторів стартапу ICONIQ Capital і Lightspeed Venture Partners.

People.ai – продуктова компанія з офісами в Києві та Сан-Франциско, що створила систему підтримки прийняття рішень на підставі даних з CRM. Інвестиції допоможуть прискорити зростання, вийти в нові сфери і на нові ринки.

На сьогодні клієнтами People.ai є такі компанії, як AppDynamics, DataRobot, Ivanti, Okta, Zoom і інші. За даними стартапу, дохід компанії зростає щорічно, а завдяки співпраці з Zoom за період пандемії виріс в три рази.

За останній рік People.ai продемонстрував такі успіхи:

  • зростання клієнтської бази на 260%;
  • отримав 49 патентів, 40+ в процесі;
  • купив кілька стартапів, зокрема Closeplan і Hero Research;
  • до ради директорів компанії увійшов екс СМО VMWare Робін Матлок (Robin Matlock).

У коментарі Bloomberg Рогінський повідомив, що People.ai генерує дохід в «десятки мільйонів», проте компанія все ще не прибуткова. Він також повідомив, що сподівається одного разу вивести People.ai на IPO.

На сьогодні в People.ai працює 240 співробітників. Крім головного офісу в Редвуд-сіті й офісу розробки в Києві, співробітники у стартапу є також в Харкові, Львові, Дніпрі та інших містах України.

Нагадаємо, у 2019 People.ai оцінювався в $400 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті