Користувачі, молодші 16 років, більше не будуть отримувати сповіщень від TikTok після 21.00 години

Користувачі, молодші 16 років, більше не будуть отримувати сповіщень від TikTok після 21.00 години

Також соцмережа тепер питатиме, хто зможе дивитися відеоролик молодого користувача

Користувачі, молодші 16 років, більше не будуть отримувати сповіщень від TikTok після 21.00 години
фото DR

Відеосервіс TikTok представив нові правила безпеки і приватності для своїх користувачів-підлітків, йдеться з повідомленні на сайті соцмережі, передає Forbes.

Одна з найпомітніших змін стосується повідомлень. Акаунти користувачів 13-15 років більше не будуть отримувати push-повідомлення після 21.00 вечора, а акаунти молоді 16-17 років – після 22.00 вечора. TikTok сподівається, що це допоможе з раннього віку формувати корисні звички поведінки в онлайн-середовищі.

TikTok наприкінці квітня 2020 року відключив функцію обміну повідомленнями для користувачів молодше 16 років. Тепер ця функція буде за замовчуванням відключена і для акаунтів підлітків 16-17 років. Однак вони зможуть активувати месенджер вручну в налаштуваннях.

Нові опції приватності з'явилися при завантаженні роликів. Тепер TikTok при завантаженні першого відео з аккаунта підлітка буде запитувати в спеціальному спливаючому вікні, хто зможе подивитися це відео – всі користувачі сервісу, тільки друзі або виключно сам творець. Опублікувати ролик, не зробивши вибір, не вийде.

При завантаженні наступних роликів теж можна буде налаштувати, хто зможе його побачити. У спливаючому вікні TikTok також запитає молодого користувача, хто зможе завантажити відео. Завантажувати ролики користувачів молодше 16 років не вийде: ця функція відключена.

10 серпня YouTube оголосив, що обмежить доступ до відео, записаних підлітками. Подивитися їх за замовчуванням зможе тільки автор і обрані ним користувачі. Щоб зробити відео загальнодоступними, доведеться вручну поміняти настройки. Компанія відзначила, що хоче заохочувати усвідомлений вибір підлітка, якщо він хоче зробити свої відео публічними. Крім того, YouTube буде рекомендувати робити перерви під час перегляду і нагадувати про час відходу до сну, а також за замовчуванням відключить автовідтворення відео.

У липні аналогічні кроки зробив Instagram. Він теж зробив за замовчуванням закритими сторінки дітей молодше 16 років, а в деяких країнах – до 18 років. Сервіс ускладнить пошук акаунтів підлітків для підозрілих акаунтів – такими будуть вважати профілі, на які нещодавно скаржилися акаунти молодих людей.

Крім того, рекламодавці не зможуть націлювати рекламу на користувачів молодше 18 років.

Нагадаємо, TikTok вперше обійшов Facebook і став найпопулярнішим додатком для спілкування у світі.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло