Стало відомо, чому виникла затримка з випуском футуристичного пікапа Tesla Cybertruck

Стало відомо, чому виникла затримка з випуском футуристичного пікапа Tesla Cybertruck

Ілон Маск та інженери компанії вносили в авто зміни, щоб зробити його меншим

Стало відомо, чому виникла затримка з випуском футуристичного пікапа Tesla Cybertruck
фото DR

Ілон Маск та інженери Tesla тільки зараз визначилися з дизайном і розмірами Tesla Cybertruck – це могло стати причиною затримки випуску автомобіля. Кілька днів тому Tesla оновила сторінку конфігуратора Cybertruck, перенісши дату початку виробництва з кінця 2021 року на 2022 рік.

Джерело повідомляє, що затримка викликана тим фактом, що інженери і дизайнери компанії тільки зараз допрацювали дизайн і визначилися з розмірами електричного пікапа. Дану інформацію озвучив інсайдер, який посилається на співробітників компанії, пише ixbt.com.

Глава Tesla Ілон Маск  завжди ретельно контролює процес розробки автомобілів. У зв'язку з чим інженери Tesla на чолі з колишнім головою інженерного відділу Дугом Філдом розробили версію Model Y з кермом фактично в таємниці від Ілона Маска, за його спиною.

У січні 2021 року глава Tesla сказав, що дизайн Cybertruck був практично завершений. Однак лише місяць по тому Маск під час подкасту Joe Rogan Experience заявив, що в Cybertruck все ще будуть вноситися зміни конструкції, що стосуються розміру.

Він уточнив, що Cybertruck, представлений в дизайн-студії Hawthorne в листопаді 2019 року, був «значною мірою таким, яким він буде виглядати в підсумку», він додав, що більшість змін було пов'язано з тим, щоб зробити автомобіль  трохи меншим.

Зміни, внесені в конструкцію Cybertruck, можуть також пояснити, чому Tesla вирішила віддати пріоритет виробництву Model Y на фабриці Giga Texas, де пізніше почне виробляти Cybertruck. Нещодавно компанія підтвердила, що Model Y стане першим автомобілем, виробленим на новому заводі.

Будівництво заводу, розташованого недалеко від Остіна, штат Техас, все ще триває, але джерела стверджують, що виробництво може початися в найближчі тижні.

Раніше повідомлялося, що компанія зібрала понад 1,25 млн попередніх замовлень на Cybertruck.

Нагадаємо, в Tesla повідомили, коли почнуть серійний випуск фуристичного пікапу Cybertruck.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті