Німецькі екологи ініціювали петицію проти McDonald's

Німецькі екологи ініціювали петицію проти McDonald's

Найбільший фастфуд намагаються змусити відмовитися від одноразового посуду

Этот материал также доступен на русском языке
Німецькі екологи ініціювали петицію проти McDonald's
фото: pexels.com

Німецька екологічна організація DUH подала петицію проти мережі фастфуду McDonald's. Як повідомляє Агентство Франс-Прес, екологи звинуватили McDonald's в спробі уникнути податку на споживання одноразової упаковки – раніше американська компанія подала судовий позов проти міста Тюбінген, який запровадив такий податок.

Побоювання влазити в судовий процес із могутньою корпорацією може завадити іншим містам, які планують ввести цей екологічний податок, стверджує DUH.

«Замість того, щоб скорочувати щорічний обсяг відходів упаковки, який становить понад 51 000 тонн, ця багатомільярдна корпорація намагається завадити вирішенню екологічної проблеми», – заявила заступник директора DUH Барбара Мец.

Раніше екологи запропонували ввести податок у 20 центів за одноразові столові прибори й 50 центів за одноразові контейнери для їжі. Це «один з найефективніших заходів захисту від засмічення», – вважає екоорганізація.

В рамках кампанії «Міста без пластику» DUH подала заявки до 130 міст і округів, щоб скоротити використання одноразових пластикових відходів. За даними організації, майже половина з них проігнорували пропозицію ввести податок на використання одноразового посуду, а 72 зробили «ефективні кроки».

Екологи закликали McDonald's відкликати позов і замінити одноразову упаковку на альтернативну багаторазового використання. Міста і муніципалітети повинні діяти «швидше і рішучіше» проти зростаючої кількості одноразових пластикових відходів, вимагають екологи.

Своєю чергою McDonald's заявив, що запланований податок був «непропорційним» і «недоцільним» з точки зору сучасного захисту довкілля. Мережа ресторанів закликала до прийняття загальнонаціональних правил боротьби з пластиковими відходами. «Не може бути локальних ізольованих рішень для кожного з більш ніж 10 000 міст і муніципалітетів Німеччини», – пояснили в McDonald's.

Також повідомлялося, що на McDonald’s подали до суду за расову дискримінацію і хочуть відсудити $10 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло