Facebook запустила безкоштовний додаток для корпоративної роботи у віртуальній реальності

Facebook запустила безкоштовний додаток для корпоративної роботи у віртуальній реальності

У ньому можна спілкуватися по відеозв'язку, проводити зустрічі та презентації

Facebook запустила безкоштовний додаток для корпоративної роботи у віртуальній реальності
скрін-шот

Компанія Facebook запустила відкриту бета-версію безкоштовного додатку Horizon Workrooms – він працює з VR-шоломами Oculus Quest 2 у всіх країнах, пише vc.ru.

«Workrooms – це наш перший досвід, розроблений з нуля, де в якості основного інструменту управління використовують руки, а не контролери», – розповів розробник програми Майк Лебо.

Всередині програми можна створювати робочі кімнати і переносити будь-яку інформацію з комп'ютера. Під час зустрічі можна робити нотатки, показувати екран колегам.

У додатку треба створити свій аватар і говорити через мікрофон, а люди будуть чути звук так, ніби сидять в одній кімнаті.

На робочій дошці можна закріпити зображення з комп'ютера і написати щось в реальному часі. Дошки можна зберігати і експортувати як зображення на комп'ютер.

Кімнати можуть бути різних розмірів залежно від розміру групи.

Ті, у кого немає VR-гарнітури, можуть підключитися через відеодзвінок. За посиланням можна запросити гостей. У VR-режимі у зустрічі можуть брати участь до 16 осіб, в режимі відеодзвінка – до 50.

Також є чат для обміну посиланнями і файлами з колегами, синхронізація з календарем для автоматичної відправки запрошень.

Новим робочим командам треба зареєструватися на workrooms.com. Доступний вхід за посиланням від колег.

Після створення облікового запису можна завантажити додаток Horizon Workrooms з Oculus Store і підключити гарнітуру.

У Facebook заявили, що не будуть зберігати і використовувати для реклами інформацію з робочих розмов і зображень. Інші учасники не зможуть побачити екран користувача, поки він не дасть дозвіл.

Додаток для спільної роботи в змішаній реальності також розробила Microsoft. Mesh дозволяє кільком людям спілкуватися в одному віртуальному просторі, який накладається на реальний світ.

Більше про цей перспективний ринок у матеріалі «Світ в окулярах: як VR-технології зростають, сегментуються за галузями й охороняються».

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло