Robinhood шокував інвесторів успіхом: виручка зросла вдвічі завдяки торгам криптовалютою

Robinhood шокував інвесторів успіхом: виручка зросла вдвічі завдяки торгам криптовалютою

Кількість користувачів, які торгували криптовалютою, зросла в 46 разів

Robinhood шокував інвесторів успіхом: виручка зросла вдвічі завдяки торгам криптовалютою
фото DR

Онлайн-платформа для інвестицій Robinhood вперше розкрила свою звітність. У II кварталі 2021 року онлайн-брокер збільшив виручку більше ніж у два рази рік до року, до $565,3 млн, за рахунок збільшення кількості користувачів, що торгували криптовалютою (їх загальна кількість склала майже 14,2 млн чоловік), пише CNBC.

Але водночас платформа показала збиток $502 млн, тоді як у другому кварталі минулого року був зафіксований прибуток у $58 млн.

Більшу половину виручки онлайн-брокера забезпечили операції з криптовалютою. Robinhood повідомив, що в другому кварталі:

виручка від транзакцій з криптовалюта збільшилася до $233 млн з $5 млн за аналогічний період минулого року. З $565,3 млн виручки Robinhood за II квартал $233 млн припадає на криптовалюту – це в 46 разів більше порівняно з аналогічним періодом 2020 року.

на криптовалюту припали 52% виручки від транзакцій, тоді як в першому кварталі її частка становила 17%, а в четвертому кварталі 2020-го – всього 4%;

понад 60% користувачів торгували криптовалютою – як вказано у звіті, ІІ квартал 2021-го став першим кварталом, коли найбільша частка нових клієнтів провела свою першу операцію в цифрових активах, а не в акціях;

62% виручки від транзакцій з криптовалютою припало на Dogecoin – цифрову монету, спочатку створену в якості жарту (названа в честь мема doge).

Біржовий провал Robinhood стрімко перетворився в успіх, а сам брокер без комісій – в «мемну акцію» на зразок Gamestop, AMC та інших паперів. Капіталізація Robinhood наблизилася до $60 млрд.

Нагадаємо, Robinhood вийшов на біржу з капіталізацією $31,8 млрд і залучив $2,1 млрд.

На початку серпня дрібні інвестори з Reddit розігнали акції Robinhood на 82%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті