Чорногорія запроваджує обмеження на в’їзд та посилює карантин

Чорногорія запроваджує обмеження на в’їзд та посилює карантин

Обмеження діятимуть до десятого вересня

Чорногорія запроваджує обмеження на в’їзд та посилює карантин
Фото: Alexander Nadrilyanski/Pexels

Уряд Чорногорії оголосив про запровадження обмежень на в’їзд до країни, пов'язаних зі стрімким поширенням коронавірусу. Обмеження діятимуть до десятого вересня. Про це повідомляється на офіційній сторінці уряду країни в фейсбуці.

Зокрема, обмежено в’їзд до Чорногорії громадянами та іноземцям, якщо людина не має:

  • підтвердження вакцинації хоча б однією дозою від COVID-19;
  • негативного ПЛР-тесту, зробленого не раніше, ніж за 72 години;
  • доказів перенесеної хвороби COVID-19 (після позитивного ПЛР-тесту або швидкого тесту на антиген минуло не менше 14 днів і не більше 180 днів);
  • негативного експрес-тесту на антиген не старшого за 48 годин.

У разі відсутності цих документів людина повинна пройти двотижневу самоізоляцію, яка може бути припинена на шостий день після в’їзду, якщо ПЛР-тест покаже відсутність інфекції.

Ці обмеження не стосуються людей (громадян Чорногорії та іноземців), які вʼїжджають із Сербії, Хорватії, Боснії та Герцеговини, Албанії, Косово й Північної Македонії.

Документи також необхідні для участі у масових заходах (урочистості, дні народження, весілля) та відвідування театрів, кінотеатрів, музеїв, галерей тощо. Збиратися у відкритому громадському просторі (вулиці, площі, набережні) можна групами до 50 осіб – у масках і з дотриманням дистанції.

Торік Чорногорія заявила, що закривати кордони через коронавірус було помилкою. Туризм приносить чверть доходів економіки країни.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло