Мінекономіки затвердило перелік сільгосптехніки, вартості якої компенсує держава

Мінекономіки затвердило перелік сільгосптехніки, вартості якої компенсує держава

Включили до оновленого переліку ще 203 підприємства

Мінекономіки затвердило перелік сільгосптехніки, вартості якої компенсує держава
Фото: pixabay.com

Міністерство економіки затвердило перелік української сільгосптехніки, 25% вартості якої відшкодовується державою в межах бюджетної програми «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників». Про це повідомляє пресслужба міністерства. 

Зазначається, що до оновленого переліку включили 203 підприємства, номенклатура їх продукції збільшилася на понад 2 000 одиниць сільгосптехніки, до 16 802 найменувань.

Оновлений перелік, зокрема, включає: трактори, самохідні та причіпні обприскувачі, комбайн зернозбиральний самохідний, зерновози, посівні комплекси, агрегати та аплікатори для внесення рідких мінеральних добрив, жниварки для збирання зернових культур, ріпакові столи, зерноочищувальні сепаратори, технологічне обладнання для комбікормових заводів та елеваторних комплексів.

А також обладнання для систем крапельного зрошення, зерносушарки, вагове обладнання для зважування сільгосппродукції, напівпричепи, ґрунтообробна техніка, обладнання для утримання свиней.

Раніше повідомлялося, що аграрії отримали 716 млн грн компенсації за придбану техніку та обладнання. Загалом цього року кошти отримають 1481 аграрій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло