SEOquick запрошує студентів і абітурієнтів України взяти участь у соціальній програмі Scholarship

SEOquick запрошує студентів і абітурієнтів України взяти участь у соціальній програмі Scholarship

Головний приз – грант на сплату року навчання в українському ВНЗ

SEOquick запрошує студентів і абітурієнтів України взяти участь у соціальній програмі Scholarship
фото: pexels.com

Компанія SEOquick запрошує студентів і абітурієнтів України взяти участь у соціальній програмі Scholarship. Головний приз – грант на сплату року навчання в українському вищому навчальному закладі (ВНЗ). Участь повністю безкоштовна. Про це йдеться у пресрелізі компанії.

Наразі відкрито три номінації:

18 000 грн – учасникам конкурсу необхідно написати дослідження на тему інтернет-реклами. Мінімальний обсяг статті – 3 000 символів, максимальний – без обмежень. Крім тексту можна використовувати різні мультимедіа: зображення, відео, фото, інфографіку.

«Тему обирайте самостійно, але не пишіть на загальну, наприклад «Що таке інтернет-реклама?». Кожна стаття повинна бути корисною, унікальною, містити в собі результати досліджень, велику кількість прикладів. Знайдіть власний напрям та максимально його розкрийте», – пояснюється у повідомленні.

Матеріал має бути опублікований з приміткою «Стаття розміщена в рамках проєкту Scholarship від SEOquick» на сайті університету або в тематичному блозі. Також можна відправити Google-документ для публікації у блозі компанії.

«Ваш фах не має для нас значення. Адже наша команда має різносторонню освіту: фінанси, мікробіологія, технічні, гуманітарні та інші напрями. В процесі роботи ми стали маркетологами, SEO‑спеціалістами, контекстологами. Єдиний виняток. Ви повинні навчатися на контрактній формі», – відзначають у SEOquick.

23 000 грн – учасникам конкурсу необхідно написати дослідження про ремонт пральних машин. Якщо учасник конкурсу зацікавлений у проєкті та добре знається на конкретних видах діяльності, то може в перспективі отримати запрошення на стажування. Конкурсант, що посяде призове місце, отримає можливість компенсувати частину коштів на навчання за контрактом. Для бюджетників існує варіант перерахунку грошових коштів на оплату додаткових спеціалізованих курсів.

12 000 грн/7 000 грн/4 000 грн – серед відправлених робіт, будуть обрані три переможці, кожен з яких отримає приз. Для написання статті можна обрати одну з перерахованих на сайті спонсора тем або запропонувати власну. Головне, щоб вона була якісно і детальна розкрита.

Взяти участь можуть будь-які студенти першого – п’ятого курсів денної, вечірньої та заочної форм навчання, а також абітурієнти старших класів шкіл, технікумів, коледжів. Оплата переможцям буде переведена на рахунок ВНЗ у національній валюті, але не більше встановлених лімітів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті