Socar передав постачання нафтопродуктів «Роснєфті» в Україну новому оператору – ЗМІ

Socar передав постачання нафтопродуктів «Роснєфті» в Україну новому оператору – ЗМІ

Сталося це внаслідок зміни бенефіціарів і назви Socar New Energy Limited

Socar передав постачання нафтопродуктів «Роснєфті» в Україну новому оператору – ЗМІ
Фото: epravda.com.ua

Компанія SNEL Energy Ltd стала новим оператором постачань нафтопродуктів «Роснєфті» в Україну. Це сталося внаслідок зміни бенефіціарів і назви Socar New Energy Limited, яка донедавна була оператором цих постачань. Про це повідомляє enkorr з посиланням на власні джерела на ринку.

19 серпня українським контрагентам Socar New Energy Limited повідомили про зміну назви компанії на SNEL Energy Ltd.

«Звертаємо вашу увагу, що зміна найменування компанії не свідчить про зміну сторони за договорами. Всі зобов'язання SNEL Energy Ltd (раніше – Socar New Energy Limited) за укладеними вашою компанією договорами зберігають свою силу», – йдеться в листі до контрагентів.

За інформацією видання, зміна назви відбулася внаслідок зміни бенефіціарів компанії, якими раніше виступали Socar і трейдер з азербайджанським корінням Maddox. Нові бенефіціари SNEL Energy Ltd наразі невідомі.

Один із респондентів, знайомий із ситуацією, розповів enkorr, що це європейські інвестори. За його словами, ці зміни автоматично означають вихід азербайджанського бізнесу з проєктів з постачання дизельного пального і скрапленого газу «Роснєфті», який стартував у травні 2021 року.

«Постачання на вересень ще буде сформовано старою командою Socar New Energy Limited, із жовтня продажі перейдуть до менеджерів SNEL Energy Ltd. Чинні терм-контракти буде виконано в повному обсязі», – сказав один із великих імпортерів ресурсів «Роснєфті».

У виданні нагадали, що Socar вирішив відмовитися від проєкту постачань російських нафтопродуктів в Україну й участі в проєкті придбання Glusco у зв'язку з неузгодженістю проєкту всередині компанії.

Нагадаємо: у травні ЗМІ повідомили, що SOCAR став оператором постачань пального «Роснєфті» в Україну.

Згодом повідомлялося, що новим власником Glusco стала азербайджанська компанія SOCAR. Однак остання спростувала цю інформацію.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло